Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanál olyan programokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanál olyan programokat, amiket ketten csináltok a párotokkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem rég járok egy fiúval, már előtte is találkozgattunk, csak akkor még nem volt hivatalos. De nem nagyon tudunk mit csinálni, ha ketten vagyunk csend van, szinte már kínos. És szinte mindig csak csókolózunk. Tudnátok jó programokat mondani? Kedden megyek hozzájuk és nem tudom, hogy mit csináljunk.
2011. júl. 31. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármilyen programba kezdtek, próbáljatok meg azon a bizonyos "kínos csend"-en dolgozni. Esetleg beszélgessetek és ismerjétek meg egymást. Ez szerintem egy remek program volna így elsőre...
2011. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézzetek filmet vagy sétáljatok. Menjetek együtt vásárolni vagy csak nézelődni.
2011. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha sétálunk, akkor is csend van...vásárlásnál is. Nem tudom, hogy miről tudnék vele beszélni.
2011. júl. 31. 22:50
 4/11 anonim ***** válasza:

hogy lehet olyan emberrel összejönni akit nem is ismersz?

látszik, hogy csak külsőre mész!

2011. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő már másnap miután találkoztunk, megkérdezte, hogy járnék- e vele. Mondtam, hogy még meg kell hogy ismerjem. Vártam pár hetet, de valahogy nem ismertem meg jobban. Azt mondták a többiek, hogy járjak vele, és majd közben megismerem, én meg elfogadtam a tanácsukat. Nem a külsőségekre megyek. De te biztos jobban tudod, kedves válaszoló.
2011. júl. 31. 22:57
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

lássuk csak összejösz egy olyan sráccal akivel nem tudsz semmiről se beszélni, egész nap csak smároltok ha találkoztok ha meg nem akkor kínos csönd van és aki a 2. napon már járni akart veled

most akkor te vagy egy magányos 30 éves nő vagy

vagy egy 13-15 év körüli kiscsaj aki járna akárkivel mert az a menő ha van pasid


hány éves vagy ha szabad megkérdeznem?

2011. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meséld el neki mi történt veled aznap vagy előző nap. Kérdezd meg tőle ő mit csinált. Biztos lesz hozzáfűznivalója. Ha ezek után nem tudtok miről beszélni akkor ez egy halott kapcsolat..
2011. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz vele miröl beszélni,akkor ez halott ügy...
2011. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
menjetek el fallabdázni, ott nm lesz kínos a csend :) utána meg meg lehet beszélni, ki volt a jobb. vagy biliárd, bowling, annyi lehetőség van. nem csak a 4 fal között tespedés vagy a sétálgatás van a világon. ha lesznek közös élményeitek, mindjárt lesz közös témátok is.
2011. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

először magatokrol beszéljetek, h megismerjétek egymást, majd beszélgessetek a régi emlékekről, közös emlèkekről, ahol éppen sétáltok és láttok vmit arrol csak eszedbe jut vmi amiről beszélhetnétek, h mi történt veletek, hova fogtok menni

nézzetek DVD-t,menjetek el bowlingozni/billiárdozni esetleg vmi koncertre.

Sok sikert! :)

2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!