Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Székesfehérváron hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Székesfehérváron hol tudnék normális lányokkal meg ismerkedni?

Figyelt kérdés
olyanokkal akiknek az egojuk nem üti a plafont és nem néznek le senkit
2011. aug. 1. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehol, ott nem élnek ilyen lányok, csak egoisták akiknek nem lehet megfelelni.
2011. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Könyvtárban.
2011. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy,?
2011. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha írsz kort megismernélek
2011. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Veszprémben
2011. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem sok jó hírrel szolgálhatok, pedig fehérvári vagyok. nem túl jellemző hogy nagyon ismerkedni lehetne értelmesekkel. ha suliban nem jön össze, akkor bukó. pesten találtam barátnőre, akit nagyon szeretek :)) tesóm is másik városból talált pasit magának. úgyhogy néz körül legalább a megyében, de lehet távolabbra kell nézned!
2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

10:56


16éves vagyok

2011. aug. 1. 13:36
 8/14 anonim ***** válasza:
akk sajna idős vagy hozzám:( 56-os voltam
2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező...pont erre gondoltam a napokban én is;) Nem mondom elég jóféle csajok vannak Szfváron de valami defektje mindnek van...bunkók mint az állat,lenéznek, esetleg drogosok...netán alkoholisták vagy ha egyik sem akkor ilyen divatmajom plázapi..ák. De azért sok sikert hátha megtalálod a kivételeket:S Nekem eddig nem sikerült.
2011. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam...ha van olyan szfváron aki kivételnek érzi magát írhat privibe :D:D:D
2011. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!