Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasim beszélgetés közben kidugja a nyelvét? Nem tudom h mit szeretne. Kapjam be a nyelvét? V én is nyújtsam ki, v mi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Pistike! ne nyújtogasd a nyelved mert hátrakötöm a sarkadat! - montaja Babi néni
2011. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt az értelmes válszt :D
2011. aug. 2. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem maori és meg akar enni. ott így jelzik az ellenségnek, hogy miután megölte meg fogják enni.


komolyan meg kérdezd meg tőle, lehet hogy megégette és szellőzteti

2011. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kapd be és harapd meg jól!!!!talán utána nem nyújtogatja:-)
2011. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj. Elég röhejes lenne, ha a mondat közepén odahajolnál és bekapnád a nyelvét, vagy kiöltenéd te is. Szerintem nem jelent semmit, hülye szokás.
2011. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Gratulálok a kérdéshez...:)

Most komolyan, hány éves vagy, 12?

2011. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de mivel a pasid tökmindegy mikor nyomsz neki oda egy csókot tuti örülni fog neki, ha kidugta a nyelvét, ha nem. :)
2011. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs véletlen valami apró beszédhibája?

Én pösze vagyok, és mindig kidugom kicsit a nyelvem egy csomó betűnél...Nem jelent semmit..

18/L

2011. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyének fogsz nézni, de én ilyenkor ráharapok a nyelvére, és nem engedem el. (Persze csak érzéssel, nem akarok neki fájdalmat okozni.) Mondjuk én amúgy is ilyen "bolondos" vagyok sok helyzetben, ő meg szereti, amikor ilyen hülyeségeket csinálok. (:


22L

2011. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi hibája. Tökéletes pasi :D
2011. aug. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!