Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi attól számít nyomulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi attól számít nyomulósnak, hogy csúnya, és ennek ellenére határozott?

Figyelt kérdés
Valahogy ezt veszem észre. Ha egy szép fiú akar csókolni, akkor hú de határozott, de ha én, akkor nyomulós vagyok.
2011. aug. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy felétek így van, felém mindenki nyomulós aki nem veszi észre hogy nem érdekel, lehet akármilyen kinézetű. Ha meg meg akarna csókolni akkor tökön rúgnám akármilyen szépséges feje van...
2011. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha te is a modell alkatú, "minden pasi álma" titulusú r*bancoknál próbálkozol, akkor ne csodálkozz, hogy elutasítanak, hisz ők csak a külsőre mennek, és miért foglalkoznának veled, ha kaphatnak jobbat? miért nem próbálkozol normális lányoknál?!
2011. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

B+, ezt én most nagyon nem tudom elképzelni...

Szóval ott vagy te, meg ott a csaj, és le akarod smárolni?

Legalább egy szia előtte, vagy valami?!?!?


Ennek a legtutibb módja, ha előbb megbizonyosodsz arról, hogy bejössz a csajnak. Mondjuk ismerkedtek. Beszélgettek. Táncolsz vele vagy elhívod randira. Ha három óra udvarlás után még nem hajtott el a pi..ba, akkor lesmárolhatod.


Nem kell mindennek egyből nekiesni, amin szoknya van, mert k.va nagy meglepetés érhet pár skót turista közelében.


Azért hajtanak el, és azért vagy nyomulós, mert egyből tuszkolod a szájába a nyelvedet.

Pfff.... de jó, hogy nem most vagyok tinédzser!

2011. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyomulós az, aki nem veszi észre magát, hogy nem kell és nem lehet levakarni.

A határozott pedig az, aki tudja, mit akar, meg is tesz érte mindent, ésszerű kereteken belül, de nem csinál magából bolondot és nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel.

2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:
a határozott és a nyomulós között az az alapvető különbség, hogy előbbi veszi a lapot ha visszautasítják és továbblép, utóbbi meg nem. ez nagyon idegesítő egyébként.
2011. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!