Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal sms-ezek emeltdíja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal sms-ezek emeltdíjas szolgáltatáson keresztül. Megadtam neki a számom mert kérte, de mindig emeltdíjasra ír. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
Addig veszekedtem vele hogy nekem emeltdíjason nem megy és erre visszaírt hogy csak személyesen adja meg telefonszámát én erre írtam neki hogy találkozzunk valahol erre visszaírt hogy most mire gondolok. Én erre írtam neki hogy akkor felejtsen el erre ő azt reagálta hogy küldjem el a számom. Elküldtem de még mindig az emeltdíjasra ír. MIÉRT???
2011. aug. 6. 12:24
 1/8 Moszuke ***** válasza:
95%
jajj te
2011. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
$$$
2011. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Valami faszi írogat neked, munkaidőben, rájöttél?
2011. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Beszopattak.
2011. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 twinky ***** válasza:
92%
Neki ez a munkaja, a te penzed az o fizetese...
2011. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
46%
előttem leírták. ezért fizetik, az is lehet, hogy egy 47 éves nyugdíjas őrnagy :)
2011. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is használtam ilyen "szolgáltatást". Azért nem ír a számodra, mert a szolgáltató kiszűri az ilyet. Én is kaptam már ilyen sms-t, hogy írta a csaj a telefonszámát, de csak XXXXXXXX volt helyette. Elolvastam az üzletszabályzatukat, és ott írták, hogy a felhasználók személyes találkozása kizárt. Azaz szépen blokkolják az ilyen információkat, mint telefonszám, cím meg egyebek. Magamban feltettem a kérdést: akkor ez milyen társkereső, ha nem hagyják, hogy találkozzunk? Aztán töröltem is magam róla gyorsan. Szerintem nálad is hasonló lehet a helyzet. :S

2011. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Néhány hónapja az egyik haver járt így. Még idejében abbahagyta az üzenetküldéseket. Kérdésem, ha a másik fél is emelt díjon sms-ezik, akkor hogy lesz neki ebből pénze? Nem hiszem hogy a szolgáltatók valamelyike fizetne ezért. Nincs olyan mód amivel mégis meg lehetne tudni a másik telefonszámot? Valahogy meg kellene szívatni a csávót. Ha máshogy nem akkor úgy, hogy van egy biztos dolog a kezünkben a feljelentéshez.
2012. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!