Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről ismered meg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismered meg az ilyen lányokat? (fiúkhoz)

Figyelt kérdés
sokszor hallani hogy nem szeretitek a plázapi.ákat, a "páwákat".. mi alapján könyveltek el egy lányt ilyenné, és nem foglalkoztok vele?
2011. aug. 8. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A viselkedése, öltözködése alapján.
2011. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
csak rájuk kell nézni ember -.-
2011. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
erős smink, póthaj, szolárium, túl sokat mutató ruhák...
2011. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pl v helyett w-t írnak tök feleslegesen
2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szolis bőr, műköröm, póthaj, csak magassarkúban van szinte mindig, ruhák amikből ki van a melle feneke,

egy vakolatnyi smink , műszempilla, alapozó meg minden amit eltudsz képzelni, és a kényes viselkedésük...

2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kihívó öltözet és/vagy viselkedés, esetleg szolizott bőr, műköröm (vagy inkább műkarom), mindehhez jön még a "hülyepics.ás" nyávogás, butaság, felszínesség (a külső szerintem csak egy része a dolognak, vannak olyan lányok, akiket kizárólag külső alapján ide lehetne sorolni, mégis van sütnivalójuk). Most hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
2011. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Onnan hogy PICSULNAK , de naon.
2011. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ránézésre simán meg lehet állapítani.
2011. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ja jó csak azt hittem hogyha már rövidnadrágba és ujjatlan pólóba vagyok az már olyan.. amúgy hajam természetes, sosem hordok sminket, és a viselkedésem nem az.. cska nem akarmo hogy emiatt megbélyegezzenek.. de látom hogy attól még messze vagyok..:D
2011. aug. 8. 21:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Természetesen azért a viselkedése és a beszéde is fontos. Persze, hogy nem minden csaj olyan csak azért mert úgy néz ki.
2011. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!