Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kimenjek vele, irogatás nélkul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimenjek vele, irogatás nélkul?

Figyelt kérdés
Szélesebb baráti korrel voltam pár napot egyutt és megismerkedtem egy lánnyal, aki megtetszett és én is bejovok neki. Pár napja hazajottunk a haverokkal, és azóta nem láttam, nem beszéltem a lánnyal. A tel. számát elkértem, de nem tudom, hogy ki-e menjek vele az nélkul, hogy chateltunk volna. FB-n nem nagyon van font. És ha ki kéne mennem vele, akkor már jól is jonne pár tipp, hogy mit csinlájak. =)
2011. aug. 9. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj ki! (Y)
2011. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne nélkületek failbook nélkül?
2011. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csókold meg
2011. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DiMalto ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot amikor még nem volt face meg chat az emberek akkor is össze jöttek egymással!! mit problémázol ilyeneken csak az idöt vesztegeted !!!MENJ
2011. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi, csak ez a kis loket kellett =)
2011. aug. 9. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:
DiMalto ott a pont! :)
2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért a facebook kötelező? szálljatok már le arról a sz*rról és éljetek!
2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikorka ***** válasza:
Pont ugyan ez volt velem is, a távolság röpke 200km de lementem, persze azóta hoppon maradtam de fasza volt! :D
2011. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz is: egyszer élunk =) koszi
2011. aug. 10. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!