Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cegléden milyen jó randihelyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cegléden milyen jó randihelyeket tudtok?

Figyelt kérdés

Remélem, vagyunk egy páran erről a környékről. :D

Az Arizona és a Délibáb már kicsit unalmas, valami kreatívabb kéne.


Köszi előre is! :)


2011. aug. 10. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Sarki kocsma mindig beválik
2011. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó jól megoldotta :D (Y)
2011. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én meg úgy megörültem, hogy már jött is 3 válasz... :DD
2011. aug. 10. 21:14
 5/10 anonim válasza:
Jazz café ? :D vagy üljetek ki a Gubodyba beszélgetni :D amúgy nem sok lehetőség van... :S :D
2011. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM URAM, HOGY MEGHALLGATTÁL!! :DD

Véégre egy ceglédi. :D De örülök én most neked. :D


A Jazz elég jó hely, bár ott még csak bulin voltam, a Gubody is jó mondjuk, a Szabtérnél valamivel kulturáltabb... :D


Egyébként valami különlegesebb randit gondoltam. 16 éves lányt meg nem tudom, hova vihetnék.

Most túl sok zsém sincs, gyűjtök épp, sokat nem akarok abból kiszedni, az első randin meg ugye én fizetek.


Én akár még egy állatparkba vagy állatkertbe is elvinném, mert szereti őket. Ha lenne. De mivel nincs, még egy bowlingpálya sem, csak a teke, az meg sosincs nyitva, így nem tudom. Más helyet nem is ismerek.


Esetleg még valami ötleted van? :s Vagy elviszem a tavaszba, aztán megiszunk pár feles kevertet :DDD

2011. aug. 10. 22:16
 7/10 krisz936 ***** válasza:

Még egy Ceglédi.

1. Szabadság tér

2. Templom tér.

3. Ki a Kőrősi útra a Cukrászdába.

4. A Mozink már 3D-s

5. Zöld Házak alá


Ennyi elég?

2011. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Úgy gondolom van ízlésed a hely és a pia kiválasztásában. Ha engem vinnél el nálam befutó lennél. ;)
2011. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
pont a tavaszra gondoltam, vagy mixerbe... megisztok 1-2 kevertet és máris oldott lesz a hangulat :D vagy vidd el a moziba :D most már állítólag 3D-s... sokan se szoktak lenni :D ( első válaszoló voltam )
2011. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy ceglédi lány ötletei:


délibáb

kressz park

gubody park

strand

termárfürdő

mozi

koshut étterem

hópehely cukrázd

a zöldházak alatti cukrázda

szabadságtér ....................................


remélem elég.

2011. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!