Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a randin ha szeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a randin ha szeretnétek smárolni a pasival hogyan szoktátok ezt jelezni neki, ha magától nem veszi észre? Vagy szoktatok ti kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ránézek az ajkára, és közben finoman beleharapok a sajátomba:)
2011. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt,hogy már többször randiztunk és nem csókolt meg az illető. Na akkor úgy voltam vele megcsókolom én. Nem bántam meg.:)
2011. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mélyen a szemébe nézek, csábos mosoly :D ha nem csókol meg b.zi :D
2011. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jekyll-fan ***** válasza:

én képtelen lennék kezdeményezni, ahhoz túl gyáva vagyok - szerencsémre eddig nem is volt rá szükség :-)

(illetve egyetlenegyszer "muszáj" volt, mikor exemmel utoljára találkoztunk, és még nem volt biztos, hogy vége lesz, én viszont mégis éreztem, hogy többet már nem fogunk találkozni - de akkor ő mondta h megcsókolna de lehet h ezt most kihagyjuk - és akkor megcsókoltam én őt... --> de ez mondjuk már másik téma xD)

2011. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jekyll-fan ***** válasza:
ja am 15/L
2011. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az elsőről van szó, kezdeményeznék :) Amúgy mélyen a szemébe nézek kicsit lehajtott fejjel és rágom a számat :)
2011. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kezdeményezni mert e téren gyáva vagyok, de a szemébe nézek aztán a szájára és elkezdek pillogni. Mint egy kislány.
2012. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!