Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesti randihelyek? Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti randihelyek? Tippek?

Figyelt kérdés

Annyi különbséggel, hogy meleg srác vagyok.


Szeretnék a barátommal együtt lenni, megfogni a kezét, és megcsókolni. Ezt nem tehetem meg akárhol, ismert okokból. Olyan tippeket várnék ami szép és hangulatos, de nem feltétlen van az emberek orra előtt. Nem dugni akarunk a népligetes poénok nem viccesek a homofóbok pedig ha kérhetem tartsák meg maguknak. Tisztában vagyok vele, hogy utálnak. Kár lenne most a drága időt erre pazarolni...


F/18


2011. aug. 11. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
otthon
2011. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Rocktogon,Viperoom,ZP bármelyik sarkikorcsma hidd el pasid bírni fogja
2011. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmehettek a Gellért-hegyre is, vannak ott csendesebb, egyáltalán nem forgalmas helyek és szép is :)
2011. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
várjatok most veszem észre hogy te is fiú vagy és a barátod is akkor ne hogy elmenjetek azokra a helyekre amit az előbb írtam...2. én voltam
2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:) aranyosak vagytok, köszönöm, ha esetleg még vannak ötletek, szívesen fogadom őket :)
2011. aug. 11. 22:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
igaz, gellérthegy, budaivár, margitsziget..mindegyiknek vannak intimebb helyei, főleg ha nem csúcsidőben mentek amikor turistáktól zsong :)) meg az otthon is igaz...megleped egy gyertyafényes vacsival...nemtudom ez nálatok mennyire megy :)) vagy libegő? bár ott nagyon sokan vannak, de ha felértek van egy jó nagy erdő utakkal..most hogy jön a rossz idő csak nem lesznek annyian :)) csak találtok vmit ;)) nektek is jogotok van hozzá:))
2011. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Majd írd le, mit választottál és hogy sikerült a randi! :)

(egyébként a Gellért-hegyes vagyok)

2011. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok:D jaaa és feneketlen-tó a 11.kerületben?? az jó nagy, és vannak totál elszeparált padok is...szerintem:))
2011. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én meg aki azt írta, hogy előző, az az előtti ;)) mindegy :)) majd írj mire jutsz ;))
2011. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm és lehet holnap sikerül is :P :) Majd írok :)
2011. aug. 11. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!