Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nagyon gáz ha egy pasi megkérdezi a randi hogy megcsókolhat e?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen és nekem nem jött be.
2011. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen gáz. :)
2011. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2011. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. vagy váratlanul jó, amikor láthatóan mind a ketten bejönnek egymásnak, vagy úgy hogy a pasi szavak nélkül kér engedélyt (közelebb hajol, és ha a csaj nem húzódik el, akkor mehet)
2011. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz. sőt. kedves gesztus tőle. legalábbis én örülnék neki.
2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
sztem sem gáz, én is örülnék neki! 21/l
2011. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon rossz nem gáz de a pillanat megtörik és valami csodálatos elvész.
2011. aug. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
sztem ne kérdezze meg.. én egy határozott pasit akarok aki nem dadog, nincs marhára zavarban, vagyis nem mmutatja ki, és nem kérdez ilyen hülyeségeket..ha akar csókoljon meg ha nem akkor ne.. ha megcsókol d eén nem akarom, visszacsókolok, majd addif kerülöm a helyzetet míg nem érzem ogy akarom
2011. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezd meg, az a jó,ha úgy alakul a helyzet és spontán jön. Mi gáz lenne, ha azt mondaná,hogy nem. Többet nem hiszem,hogy próbálkoznál...Azt meg hogy mikor akarja úgyis látod és akkor mehet :)
2011. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Nálam is volt már ilyen. A srác félénk volt, még a kézmegfogást is megkérdezte, hogy szabad-e.
2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!