Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen ez a felsőtest? 15F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen ez a felsőtest? 15F

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 12. 14:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
45%
rádfér a gyúrás, sztem szerezz be 1 fogyiövet is...a futáshoz. Gondolod írhatok egy jó edzéstervet :)
2011. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
ok köszi hogy felajánlottad mert szenvedek az edzéstervel
2011. aug. 12. 14:41
 13/33 anonim ***** válasza:

kicsit mintha terhes lennél

ezt ne mutogasd...

nem az h akkora baj van vele a barátnődnek biztos tetszene de ilyet nem kell mutogatni

2011. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
kicsit sötét
2011. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
sry nincs vakum
2011. aug. 12. 14:45
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem sok minden látszik, mert a kezeddel eltakarod. De nem vagy olyan nagyon túlsúlyos, úgyhogy az edzés biztosan jót fog tenni
2011. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
33%
A gyúrás hülyeség. Na de most komolyan. 100 éve nem gyúrtak az emberek koccos kis kondítermekbe, hanem másként edzettek, és mégis voltak erős, és férfias egyének. Töltsd le a fegyencedzést. Kibeb.aszottul jó könyv, és baromi érdekes, és tökre jó edzéstervek vannak benne. Több szinten működnek a dolgok, de kb 1 év alatt, nagyon szépen kialakíthatod magad. Én is csinálom, és nem panaszkodom. Félre sólyzó, félre minden, csak természetesen, és még ingyen is van. Töltsd le!
2011. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,én is írok neked egyet,de majd később,most nincs kedvem... :)
2011. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

3 napos edzés egy kezdőnek bőven elég szerintem.

Hétfő: mell-bicepsz

szerda:hát-tricepsz

péntek:váll-láb

minden edzés elött felülés+homorítás


Így párosítsd az izomcsoportokat. A legfontosabb a kitartás, és a helyes végrehajtás. Feladatokat nem merek írni, mert nem tudom hogy a konditerem ahol gyúrsz milyen felszereltségű....

2011. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem is írok, ez egy kezdőnek tökéletes. :)
2011. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!