Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit néztek meg először a fiún, ha vakrandiról van szó? Mik azok a dolgok amiért félbeszakítanátok a randit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A szemét. Ha köpköd.
2011. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én is a szemét. Akkor szakítanám félbe, ha nagyon nem az esetem vagy ha modortalan.
2011. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 x) ***** válasza:
69%
A kisugárzását :) és ha udvariatlan mocskos disznó..
2011. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

bunkón viselkedik

káromkodik

nyávog valami miatt

csak magáról beszél

felőlem nem érdeklődik

nem hagy szóhoz jutni

nem tud megszólalni

csak egyszavas válaszokat ad

nem figyel rám

nem néz a szemembe

menőnek akar tűnni

nem önmagát adja

anyuci kicsi fia

az exeit megemlíti

igénytelen


így kb. ennyi jutott eszembe.

2011. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Vakrandi? Mármint, hogy ismerősök prbálnak egy ismerősükkel összehozni? Vagy erre van valami külön közösségi oldal?
2011. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
18:17 vagyok azt kihagytam, hogy legelőször a kisugárzását figyelem, aztán a hangját, a kezeit, ha igénytelen, akkor már mehet is. Aztán a haját, öltözködését. De a belső jobban számít. Tehát figyelem a beszédstílusát, meg, hogy hogyan adja elő magát.
2011. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
hogylátod a szemét ha VAK randi?
2011. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
86%kiváncsi vagyok hogy majd ha megtetszik egy srác akkor is ennyire odafigyelsz minden kis apróságra:D
2011. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Én messziről megkukkolnám,hogy néz ki!

Ha messziről nem tartom vonzónak,akkor hazamegyek és nem megyek oda hozzá.Persze küldök neki egy sms-t,hogy neharagudj lemondom a randit.Minden jót :D

2011. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

először magasság (nekem magasabb srácok jönnek be :D) aztán haj, szem, öltözék (de az elég gáz, ha már messziről érezni a pacsulit amit magára kent :S)


akkor hagynám ott, ha: túl unalmas, semmi humor, egy bunkó, nem kérdez semmit rólam, csak magáról beszél, ha kajálunk és a szájára ragad valami azt a nyelvével nyalja le xD bocs de ez tényleg undorító...

ha folyton a telefonján lóg, ha flörtöl másokkal a randi alatt

stb.stb.stb. :D

2011. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!