Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akik osztogattak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik osztogattak már szórólapot, volt-e valamilyen (s ha igen, milyen) tapasztalatotok, hogy megpróbáltak ismerkedni veletek az arra járó fiúk?

Figyelt kérdés
Milyen módon szólítottak le/meg benneteket, hogyan fogadtátok ezt? Illetve, pozitív visszajelzés esetén, lett-e valamilyen folytatás?
2011. aug. 12. 21:08
 1/6 Mézespuszedli ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömék így ismerkedtek meg. Azóta összeházasodtak már és született egy gyerekük is. :)
2011. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mézes., de durva:oo
2011. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de ennek ellenére válaszolok a kérdésre, mert velem megtörtént ilyen. Tavaly tavasszal ha jól emlékszem. Megszólítottam két lányt egyszerre, mondjuk nem szórólapot osztogattak, hanem általános isk. gyerkőcöket kerestek valami tv-s szerepre. Mondjuk nem elsőre, elsőre még csak elsétáltam mellettük, boltból jöttem haza, utána mégiscsak visszafordultam, hogy összekapom a bátorságom, úgy tettem, mintha elfelejtettem volna valamit újra visszamentem a közeli boltba, utána másodszorra már vettem a bátorságot egyszer élünk alapon, megpróbálom...


Az egyik csaj már az elején lerázott azzal, hogy neki van pasija, utána már csak a másikkal próbálkoztam, de sajnos nála is eléggé besültem, aztán zavaromban kínos mosoly mellett leléptem, de hallottam a hátam mögül, hogy kinevettek. :/ Szóval nekem nem jött be, jól besültem.

2011. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

az a baj, hogy az ilyen szórólapos csajokhoz naponta harmincan mennek oda ismerkedős szöveggel, ezért alapból leráznak mindenkit

meg a többség azt hiszi, hogy mekkora topmodell, csak azért, mert ilyen hostess munkák legalját végzi egy utca sarkán


egy haveromnak egyszer összejött egy ilyen szórólapos csaj, már az első randi vége szex lett, aztán még kétszer lefeküdtek, majd többet nem találkoztak, még csak nem is jártak, semmi ilyesmi

2011. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

tavaly nyáron sokat szórólapoztam, sokszor odajöttek srácok. voltak bunkó parasztok, akik ilyen "dugunk?" hozzáállással közelítettek, na őket alapból levegőnek néztem, de a normálisabb srácokkal egész jól el lehetett beszélgetni. meg mondták, hogy adjak többet, fogyjon hamarabb, mégsem tart olyan sokáig a munkaidő :D a számomat kérték páran, de mivel barátom van, és nem szeretnék ismerkedni, nem adtam meg. ja meg olyan helyen osztottam, ahol többen is melóztunk, és az egyik sráccal pont mindig egyszerre mentünk dolgozni, vele is sokat beszélgettem. ők ilyen minicsomagolásos tuc-kekszet reklámoztak, jófej volt, adott vagy 50-et, 3 hétig azt ettem :D

egyébként nincs egetrengető önbizalmam, szóval kicsit jól is esett. egyébként semmi sem kizárt, próbálkozz be, de csak kedvesen, aranyosan, na meg határozottan! :)

2012. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most szórólapozok és a legtöbb férfi megköszöni a szórólapot és kedvesen mosolyog. Volt pár, aki elkezdett velem beszélgetni és olyan is, aki kivett a kezemből 50 darabot és elfutott, hogy megsemmisíti, had mehessek haza (szegénykém, ha tudta, volna, hogy órabérben vagyok:)). És ketten adtak névjegykártyát is, hogy hívjam fel, adnak ők majd munkát. Na persze.... Nem olyan jó munka, de ahogy írták szerintem nem is legalja, nem tudom miért kell ezt mondani. Tisztességesebb, mintha felhívnám azt a két csókát és 1 óráért napi bérem megkaphatnám, de nem vagyok azt a bizonyos foglalkozást űző nő....
2012. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!