Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerdán randizok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán randizok egy lánnyal hova vigyem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

mozi,

séta a jó időben, fagyizni :) ez nem olyan költséges meg jó első randira :)

2009. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mozit felejtsd el. jó az idő, irány a margitsziget, gellérthegy, vár, városliget...
2009. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg cukrászdába és mivel úgy is szép tavaszi idő van elviheted sétálni is. Én ma voltam egy ilyen randin és nagyon jól éreztem magam:)

21/L

2009. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A vőlegényem az első randin vett mindkettőnknek egy-egy forrócsokit, azzal elkezdtünk sétálni és beszélgettünk. Mondjuk akkor még hűvösebb volt. A mozi, bowling stb jó ötletnek tűnik, de szerintem kicsit túlszervezett, egy teaház, cukrászda, sétálás, fagyi vagy ilyesmi bőven elég első randira.
2009. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

20:38-asnak: és ha nem pesti? Utazzanak föl Pestre egy jó sétára? :P

Amúgy a séta egy közeli parkban, egy tóparton, tényleg nem rossz ötlet. Meghívhatod fagyira, vattacukor (ha szereti), pattogatott kukorica, sült gesztenye, akármi.

Első randin sokat kell beszélgetni, és olyan programot kell találni, ahol nincsenek "kínos csendek". Pl egy kiállítás, vagy egy biliárd, vagy egy cukrászda. :)

2009. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Mennyetek el 1et futni és aztán fagyizni.
2009. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , csak azt akarom mondani h ha futni mentek akkor ugye futás közben nem ajánlatos beszélni tehát inkább valami lassú kocogásra gondoltam , viszont még a mozi jó ötlet szerintem , ott tuti nem lesz kínos csönd , mert egyszerűen kibeszélitek a filmet, aztán csinálsz1 ilyen manővert , ja és hogy erről jut eszembe...
2009. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem ajánlom a mozit mert az egy nagy sz@r. nem tudtok beszélni meg nem egymásra figyeltek. menjetek sétálni, fagyizni, üljetek le a parkban, beszélgessetek meg hasonlók. Ha távkapcs mutassa meg a várost séta közben :)
2009. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biliárdozni, aztán séta. Én mindig ezt csinálom.
2009. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet jó a mozi, de én későbbre tartogatnám. Egyrészt, nem biztos, hogy feltétlenül belefér egy két órás film végigülése, meg utána még az ismerkedés is. Másrészt, egyelőre egymással ismerkedjetek meg, csak van jobb beszédtéma is egy akármilyen filmnél. Harmadrészt, tegyük fel, hogy rossz a filmválasztás. Egy sütit nem tudsz úgy elrontani, a filmet viszont végig kell szenvedni és még utána vágjon is jó képet hozzá, hiszen mégiscsak első randi, aztán vegye el a kedvedet azzal, hogy jobb lett volna kihagyni?
2009. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!