Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves leszek mindjárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves leszek mindjárt szerintetek korai lenne elkezdeni csajozni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 01:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
pont időben vagy.
2011. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát sztem korai, mert a tini ribik 70%-nak úgyis a 20 év feletti csávók jönnek be :(
2011. aug. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el, nehogy szűz maradj 21 évesen is, mint én!

Komolyan mondom.


Már bánom, hogy annak idején nem tapiztam a csajokat, kár volt udvariasnak, rendes fiúkának lennem. Akkor már rég szexeltem volna és nem lennék ilyen feszült, amiért még szűz vagyok.

2011. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom Lelkiismered, de nekem a tinicsajoknál sem volt különösebb sikerem, igaz, ilyen beképzelt, buta libák nem is az eseteim. Aki rendesebb lány, az meg sajnos nem volt vonzó a számomra. :(
2011. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sosem korai, csak ne arra menj, hogy felpróbáld a csajokat és cserélgesd, ráérsz még, 16-17 éves korodban elkezded bő jó. Egy szép korodbeli leányzó hozzá tud szoktatni, hogy hogy kell egy lánnyal viselkedni, hogyha szándékaid vannak vele, ami igen előnyös tud lenni.
2011. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jószándékú ***** válasza:

14 évesen inkább aludnod kellene ilyenkor.

Amúgy meg nem vagy lemaradva semmiről.

De ha az éjszakáid a neten töltöd, akkor nem lesz nagy előrelépés az ügyben.

2011. aug. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég, hova szaladt el a világ? Régen kiközösítették aki 18 alatt közösült. Most meg egy ember azon fantáziál 14 évesen ßasszon egy jót? Fel se fognád mi történik veled, ez a legrosszabb ötlet, a lelki világod szétesne, még ha a tested kész rá(amira nem sok esély van) a szellemed biztos nincs még ha azt hiszed se, de ne halgass a bölcsebbre, majd te fogsz pórúl járni, meglátod ne félj!
2011. aug. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném azt csinalni!!mert ahoz még kicsi vagyok de szerintem a csajozáhsoz nem!
2011. aug. 15. 11:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Manapság már a 12 éves fiúk is csajoznak. Pl. nálam úgy volt, h össze akart velem jönni, meg bókolgatott egy csomót egy 12 éves fiú... a suliban persze..

De szerintem 14 évesen már lehet csajozni.. :D, sokak már 13-14 éves korban elkezdik...


13/L

2011. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ideje lenne.;)

14/L.

2011. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!