Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy barátom lassan 2 hónapja vagyunk együtt... nagyon jól megvagyunk meg minden... Valamelyik nap felbukkant az a srác akibe előtte bele voltam esve és azt mondta szeret és össze akar velem jönni... hogy tudnám úgy elutasítani hogy ne bántsam meg?
2011. aug. 16. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
melyiket?
2011. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

akkor az új srácot szeretnéd elutasítani?


Elmondod neki, hogy van barátod, akit szeretsz(gondolom) és most ő van neked. ennyi.

2011. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A "van barátom" nem sértés. Nekem azzal sem gázolnának a becsületembe, hogy nem lehetek mindenki esete.
2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mondtam neki! És annyit reagált rá hogy őt ez nem érdekli!
2011. aug. 16. 15:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a srác akibe szerelmes voltam...
2011. aug. 16. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:
elkuldod, és csáá..
2011. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az ő baja ha nem törődik a te érzéseiddel. Ezalatt értem,hogy "az őt nem érdekli". Gondolj bele,ha lenne barátnője és te éppen szabad lennél.. odamennél hozzá kérve hogy dobja el az előző kapcsolatát a te kedvedért? szerintem így nem igazán fair. Mond meg neki, hogy ha igazán szeret akkor kivárja ameddig szabad leszel. (vagy vmi hasonló drámai szöveget) aztán lépj le.


F/16

2011. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15:50 :) köszi :)
2011. aug. 16. 15:52
 9/11 A kérdező kommentje:
A dolog meg lett oldva :) a barátom dobott... :) azért köszönöm a segítségeteket :)
2011. aug. 17. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:
hű, látom nagyon örülsz neki, hogy dobott...nagyon szerethetted őt...
2011. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!