Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek a társaságába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a társaságában? MI ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy egy buliba összeismerkedtem egy sráccal és jól elvoltunk egész este sokat csókolóztunk meg táncoltunk. Azt kell tudni hogy úgy ismerkedtünk meg hogy sok a közös ismerős viszont eddig még nem nagyon vettük észre egymást. Na szóval és a buli végén megbeszéltük hogy majd keres és hogy ne hagyjuk ennyiben ezt mármint csakígy egy éjszakásak. Másnap rám is írt facebookon és dumálgattunk egy kicsit. Megfáztam ezért szerintem el sem mert hívni viszont mostmár jobban vagyok és holnap megyünk nagy társasággal strandra és őis jön majd. Eddig tökre örültem hogy dejó hogy végre újra találkozunk majd viszont olyan is eszembe jutott hogy mi van ilyenkor? mármint pl.: ha reggel ahol gyülekezünk odaér akkor puszi vagy mi kell ilyenkor?...stb. elég furcsa helyzet és tudom hogy nem ez az évszázad problémája viszont szeretném elkerülni a kínos perceket. Aki volt már ilyesmi helyzetben vagy tudna jó tanácsot adni annak nagyon örülnék :) 15/l
2011. aug. 17. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

első estén már csók?


ennek nem lesz sok jövője...

2011. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Sztem simán puszi-puszi aztán meg megdumáljátok a történteket... de ahogy esik úgy puffan... a közelébe mész és ha látod rajta h nem akar puszit adni akkor ne erőltesd... de ha smárolni akar akkor hagyd... :D A helyzet majd adja magát...

Voltam már hasonló helyzetben... csak mi korizni mentünk el legközelebb... amúgy meg légy laza... amilyen szoktál lenni nevess sokat keresd a társaságát, de ha nagyon jól elvan a haverjaival akkor ne lógj rajta folyton várd meg míg ő keres... ennyi :)

15L

2011. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és megfogadom! :)
2011. aug. 17. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!