Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kérdezzek tőle ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek tőle ha így ismerkedünk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy társkeresőn ismerkedek jelenleg. Elkezdtem levelezni egy sráccal, de nem tudom mit kérdezzek tőle.. Mi gáz és mi nem ilyenkor? Soha nem ismerkedtem még így.. Kicsit fura.. nem akarok elsőre egy idiótának tűnni, de túl komolynak se.
2011. aug. 18. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit!


Ha meg akarsz vele ismerkedni és találkozni is fogtok gondolom akkor, így is úgy is megtudjátok majd később a másikról h milyen, hogy mennyire hülye vagy mennyire nem :)


Szóval szerintem kérdezz bármit ami eszedbe jut.


Mondjuk, szereti e a barackos sütit, vagy késsel és villával eszik e, vagy csak kanállal....


Hány évesek vagytok?

2011. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

20 évesek.

Csak én eddig a baráti körökből vagyis ismerősök által ismerkedtem, aztán nekem ez még nagyon új.. És nem igazán tudom hogy így elsőre mit is kérdezzek. Mert hát eddig ismertem már felszínesen azokat akikkel jártam, és könnyebb volt közös témát találni. Itt csak attól félek, hogy totál idiótának néz...

2011. aug. 18. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:

nade ha később kérdezel rá azokra a dolgokra amelyekre szeretnél...noss akkor is hülyének nézhet...


kérdezd őt a párkapcsolatokról, általánosságban, mi a véleménye róla, mi számít neki annak, milyennek képzel el egy párkapcsolatot, szerinte mi a szerepe vagy mit kell tennie egy nőnek meg egy pasinak egy kapcsolatban, mi motiválja, mitől fullad kudarcba egy kapcsolat, mitől felhőtlen egy kapcsolat mondjuk 10 évig, vagy mi a kedvenc városa, hová szeretne eljutni, stb stb....

2011. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!