Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók? Érezni fogja, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Érezni fogja, h nekem az első? Helyes az elképzelésem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, összeismerkedtem egy 25 éves fiúval. Randizgatunk, de még nem csókolt meg, amit nem is bánok, mert ez lesz életem első igazi csókja. Volt már néhány szájra puszim és 11 éves korom körül vmi nyelves csók féleség. De most kicsit parázok, hiszen nem csókolóztam még igazán. Úgy képzeltem el, h majd ő kezdeményez és h először egy kis száj rapuszi legyen, majd kissé szétnyitom az ajkaimat és "beengedem" a nyelvét, onnantól meg gondolom menni fog, csak remélem nem nyáladzom nagyon xD Nos mit gondoltok?
2011. aug. 18. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet eltervezni. jön magától:) sok sikert:P
2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miután megtörtént a csók utána nyugodtan elmondhatod neki,hogy neked ez volt az első.Pár alkalom és belefogsz jönni ne izgulj.
2011. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, rendben lesz, nyugi! :)


Amúgy nekem a mostani párommal az első csókunk volt olyan "első érzés", pedig valójában nem az volt, de ez mindegyiktől különbözött. ;)

2011. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hu nekem pár napja volt az első de olyan béna voltam :D ne gondolj semmire, jön majd magátol
2011. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a szex. Minél többet gyakorlod annál jobb lesz. Senki nem tanulta meg az anyjába.
2011. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ha nagyon izgulsz először sz0pd le. Utána már senkit sem érdekel, ha szarul csókolsz.
2011. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!