Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin megfogjam a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin megfogjam a lány kezét?

Figyelt kérdés
Még alig ismerjük egymást,igazából társkereső félében ismerkedtünk meg.De nem vagyok túl jártas ezekben a témákban!Előre is köszi a válaszokat és bocsi a hülye kérdésemért. :S
2009. ápr. 15. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát sztema helyzet majd adja magát, de nincs semmi különös abban, ha megfogod a kezét ...
2009. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a kézenfogva járás a csók után jönne.

A csók akkor van amikor úgy érzed már nyert ügyed van.

Inkább próbálj belecsúsztatni egykét érintkezést, pl köszönésnél fél kézzel megöleled, de ne vidd túlzásba mert az már tapi.

2009. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyon a helyzettol fugg, ha pl.: asztalnal vagytok es ugy fogod meg a kezet akkor az mukodni fog, ha setaltok akkor talan meg nem ajanlott, mert nem biztos hogy annyira el akarja a lany sietni, sajnos semmit sem lehet elore tudni, szerintem csak legy laza, es ne tervezgess elore, mert abbol mindig baj van a csajoknal. Sok sikert:D
2009. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Nem hülye a kérdés! Ha úgy érzed fogd meg a kezét, mert ezzel kifejezed, hogy te is vonzódsz hozzá. Így ha addig félénk volt, bizonyosságot nyer, hogy tetszik neked.
2009. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
ha ugy döntesz hogy megfogod a kezét akkor azt tedd magabiztosan akkor látja rajtad hogy nem vagy tutyimutyi...szerintem
2009. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nyugodtan megfoghatod. Én az első randinkon búcsúzáskor meg is csókoltam a lányt, aki azóta már a menyasszonyom. :)
2009. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez a legnehezebb kérdés!

Olvasnod kell a tekintetéből, gesztusaiból stb, hogy akarja-e. Arra hajlok, mint néhányan előbb, hogy ha engedi magát megcsókolni, akkor járhattok kézenfogva is...

2009. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
NEM! Az tolakodás. Egy normális ember csak akkor fogja vkinek a kezét, ha már járnak. Ismeretlennel nem mászkálok kézen fogva...
2009. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az előző válasz nagyon rossz. Te vagy a férfi, te irányíts. Tedd ami jónak látsz. A lányok is értékelik, ha bátor vagy.
2009. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Majd kiderül mi lesz,de nincs sok tapasztalatom ilyen téren,csak azért kérdeztem!:S
2009. ápr. 15. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!