Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajnak az jon be, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak az jon be, ha a srác akit bír, rá mászik, simogat, olelget, vagy ha várja, hogy te tedd meg a kov lépést?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán.
2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elöször simizd beg puszilgasd aztán jöhet a vazelin a segbbe és jol hátbaturhatod
2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne másszon rám, csak lássam rajta, hogy azt szeretné tenni és akkor majd én megteszem a következő lépést.
2011. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DakotaDamon ***** válasza:
A fiú tegye az első lépést. A lányok szeretik tudni, érezni, hogy a fiú akarja.
2011. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a fiú lép és egyértelműen érezteti, hogy mit akar.
2011. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy ölelés...aztán úgy el tudok szállni hogy el sem akarom engedni...igen a fiúnak kell kezdeményeznie és ha a lány jól fogadja kicsit jobban belemenni a dolgokba.
2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy ölelés...aztán úgy el tudok szállni hogy el sem akarom engedni...igen szerintem is a fiúnak "kell" kezdeményeznie (persze ez emberfüggő,d a legtöbb lány Tőletek várja az első lépést) és ha a lány jól fogadja kicsit jobban belemenni a dolgokba.
2011. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi hogy kétszer küldtem el csak lefagytam aztán vissza gombra mentem és ott volt amit írtam,aztán belejavítottam és elküldtem és így kétszer ment el :D
2011. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!