Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hogy nem ír? Vagy vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy nem ír? Vagy vagy mivan? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem. Már régóta ismerem (10év) de most egy táborban olyan jól kijöttünk. Megígérte hogy elküld nekem valamit, és ezzel kapcsolatban (meg más is)leveleztünk. Utoljára én írtam és nem válaszol 2hete. Azóta írtam még 1-1 mondatot de arra sem. Pedig láttam hogy fenn van facen. Hát mit csináljak hogy írjon? Vagy lássam. Hagyjam egy kicsit. (bnőm anyja azt mondta hogy tetszem neki de ezt nem biztos).
2011. aug. 19. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Barátnőd anyja? :o
2011. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Szakíts vele mert nem lájkolta a képeidet.
2011. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert le vagyol szarvaaaaaaaaaaa
2011. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
várjál ha tényleg bejössz neki írni fog... lehet h éppen erőt gyűjt :)
2011. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

fuckers ha unatkozol lécci máshol oltogasd az embereket. Ne reménykedj hogy pont a te értelmetlen válaszod miatt fog ez a kérdés a kommentvitézre vagy a fuckyeahgyikre menni.

igen a legjobb barátnőm anyja ismeri őt nagyon és ő mondta barátnőmnek aki meg nekem.

2011. aug. 19. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a facebook-ban nem nagyon bízom ilyen téren. Nekem is sokszor beszar és nem kapják meg a leveleimet, üzieimet lájkokat stb... szóval próbálkozz máshol, mondjuk msn-en.
2011. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs neki csak frászbúk meg esetleg email. az email meg már túl nyomozós lenne ha ráírnék. nem adta meg hivatalosan
2011. aug. 19. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ír mert már nincs kedve.. jobb ha inkább hagyod, mert így te leszel az idegesítő nyomi lány a nyakán. ha egyszer mégis ír nyugodtan kérdezz rá hogy miért nem tudott válaszolni több mint 2 hétig
2011. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ugy tünik hogy már nem érdekled ha ilyen sokáig nem irt, hagyd egy kicsit, ne jelentkezz neki egy darabig és ha fontos vagy neki irni fog. :)
2011. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gang-bang válasza:
szerintem meg szilvásbukta mert az szeretem :P vagy b**zi a csávó
2011. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!