Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el randira egy olyan lányt aki messze lakik tőlem?

Figyelt kérdés

Bár tudom legtöbbjőtök inkább negatívan veszi a dolgot, de az a helyzet hogy: Én egy pesti srác vagyok az illető egy pécsi lány akit már több mint fél éve ismertem meg egy közösségi portálon, s pár hónapja már IWIW-en is felvettük a kapcsolatot. S már a megismerkedésünk kezdetén jól kijöttünk úgymond egymással(vagyis kedvesnek talált stb.). Na és még kb. 2 hónapja történt hogy kudarcba fulladt a születésnapom, ami nagyon megviselt, de kaptam tőle IWIW-en egy nagyon kedves születésnapi üzenetet, ami nagyon jól esett, s ez az egy dolog volt ami akkor tartotta bennem a lelket. azóta egyre gyakrabban fordul meg a fejemben ez az eset, meg persze ő is egyre sűrűbben jár a fejemben, s most már úgy érzem hogy, nekem most ő tetszik.

Szóval abban kérem a segítségeteket hogy mi legyen az első lépés? Milyen levelet írjak neki, miről érdeklődjek iránta, s majd hogyan hívjam el találkára?


2009. ápr. 15. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ilyen sok ideje tartjátok már a kapcsolatot, nyugodtan fölhozhatod neki a témát, h szívesen találkoznál vele élőben is. És mivel lovagias és rendes srác vagy, nem kéred, h ő buszozzon vagy vonatozzon, Pécsett is van épp elég látnivaló, ajánld föl neki, h te lerobogsz oda. Ha megvan a közös érdeklődés, még egy adott programot is kiszemelhetsz magatoknak. Csak lazán, gondolom nem először találkoznál vkivel netről. Aztán a többivel majd ráérsz személyesen vagy a tali után! :) Nem kell egyből lerohanni, meg aztán ki tudja, mi alakulna, mi történne a tali alatt! :)
2009. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom 150 km-re lakik tőlem,mégis semmi gond nincs.Magyarország nem annyira nagy csak a közlekedés sz@r...de szerintem is menj le Pécsre,biztos nem bánod meg.aztán ki tudja talán 1szer még olyan lesz a helyzet hogy ott is aludhatsz vagy ő nálad.
2009. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Budapest-Pécs, kevesebb, mint 3 óra vonattal. Szóval mi a gond? Hogy jön ide a távolság? Ugyanúgy kell megbeszélni, mintha a szomszédban lakna... csak neked picit hosszabb lesz az út a találkahelyig.

Én pl. szeretem a pécsi IC-t, általában gyors és kényelmes. :))

2009. ápr. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm.... Mi 600km-re vagyunk egymástól és méghozzá külföldről vagyok, mégis összejött :) Ha sokat beszélgettek, érdemes belevágni és igen k@rva nehéz ha nem találkozhattok sokáig, de ha pl. közös céljaitok vannak (pl. 1 fősuli, vagy 1város) akkor ki lehet bírni,míg nem kerültök közelebb (földrajzilag) egymáshoz. De ha pl. nincs közös ,,életcél,, és éveken át ott lenne az a nagy távolság, szerintem akkor nem jó belevágni, mert az csak fájdalmat szülne.
2009. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tervezzétek előre meg! Együtt, nem egyikőtök csak! :)
2010. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!