Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenbe hol ismerkedhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenbe hol ismerkedhetek?

Figyelt kérdés

Nem itt éltem, most megyek oda majd egyetemre, hol ismerkedhetek egyetemen kívül?

Olyan hely érdekel ahol sok fiatal megfordul.


2011. aug. 20. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kikötő.
2011. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gólyatáborban voltál már? ott biztos megtudhatod, h milyen helyre járnak a fiatalok
2011. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor elég ha kimész az utcára :D De komolyan...már két páromat is így ismertem meg...


Egyébként bárhol lehet ismerkedni, magán az egyetemen is, de ha elmész szórakozóhelyekre, közösségi programokra, koncertekre, stb. tényleg határtalan lehetőségek vannak...én is egy éve költöztem ide és már egy hét alatt rengeteg új barátom lett


22/L

2011. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én tuti nem járnék szórakozóhelyekre. előbb innék ki poshadt tavat, mint hogy ott ismerkedjek:D

Plázában most már nem csak libák járkálnak, Fórumban, kávéházakban, tescoban (:D), corában, utván, boltokban, buszon... :)) sőt, házatok környékén!:D

2011. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Debrecen
2011. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!