Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ugye a barna srácokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ugye a barna srácokat jobban csípitek, mint a szőkéket?

Figyelt kérdés

Csak mert én szőkésbarna vagyok a haverom meg barna.

Szerintem én jobban nézek ki,mint ő,de mégis,annyi csaj megnézi,hogy hihetetlen.

Többen is mondták már róla,hogy nem egy szépfiú,de ennek ellenére sok csajnak bejön.

Nekem viszont már több csaj is mondta,hogy nagyon jól nézek ki.

Talán ezért zavar,hogy a haverom sok csaj megnézi?

Szal,arra gondoltam,hogy ez csakis amiatt lehet,hogy ő barna bőrű-szemű és hajú és ezért olyan bejövős a csajoknak.Én meg gyakorlatilag hiába nézek ki jobban,mint ő,mivel szőkésbarna a hajam és kék a szemem,meg elég fehér vagyok.

Jól gondolom szerintetek?

Jó,engem is sok csajszi megnéz,de néha olyan érzésem van,mintha félnének tőlem vagy,mi?

Pedig a külsőm egyáltalán nem félelmetes.

Na,szerintetek?


2011. aug. 20. 21:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
remélem,nagy vita lesz ebből!:D:D
2011. aug. 20. 21:50
 2/23 A kérdező kommentje:
Remélem,nagy vita lesz ebből!:D:D
2011. aug. 20. 21:51
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a hajszínt fogják elsőre megnézni biztosan. -.-"
2011. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
bizonyiték hogy sok nőt bizony nem a külsőd fog megfogni amugy teljesen mind1 milyena hajad meg a szemed meg a bőröd hogy melyik vagy mert hiddel csak ezek miatt se szeretni se utálni nem fognak a csajok persze az más ha bőrbetegség vagy már fekete de én most a két tipusról beszéltem hogy szőke kékszem fehérbór a másik barnahaj barna szem és barnás bőr
2011. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a barna börü-haju-szemü fiuk jönnek be.
2011. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban csípem a barnákat, de nem csinálnék problémát, ha valaki szőkésbarna hajat kapott a természettől =) Valami másban kéne keresni a problémát. Kisugárzás, testalkat, öltözködés, viselkedés? Lehet, hogy ezek közül csak egy dologban is jobb a haverod, azért nézik meg többen.
2011. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a haverod meg azt gondolja, hogy téged néz meg több csaj...

Barnából is és szőkéből is látni nagyon helyes és nagyon rusnyákat is. A mostani választottam viszont vörös, úgyhogy nálam mindketten kiestetek...

2011. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én hát attól függ nyáron nagyon letudk barnulni tiszta cigány leszekxd de télen igy fehér vagyok hajam barna szemem barna ezt mondtahtom 2,5ben a bartnákhoz tartozok ha nemnézük a telet akkor egészen:D
2011. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha összeismerkedek egy fiúval nem nézem se a szemszínt se a hajszínt. Szóval akkor tök lényegtelen. Akkor az összhatás a lényeg, na meg persze, hogy milyen belül milyen tulajdonságai vannak.

De utcán csak úgy nézelődésből:D, sokkal jobban megnézem a barna bőrű barna hajú fiúkat. valahogy jobban megmozgatják a fantáziámat. :) De ettől még ne írd le magad, hiszen te is ugyanolyan értékes vagy. Na meg persze azt írtad, hogy tetszel a lányoknak is. Szóval ne aggodalmaskodj ezen.:)

2011. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem az arc és a test fontosabb. Ha brad pitt barna lenne, akkor is tetszene
2011. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!