Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor bízzak benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bízzak benne? Írtam egy srácnak neten és most msn-ezünk és ő is olyan depis mint én, és szeretné, ha szeretnék.

Figyelt kérdés
Talizni akar velem, de én nem tudom, hogy bízza-e benne, mert kicsit tartok attól, hogy nem az, aki. Láttam róla képet, de...És könnyen szerelmes lesz, mint én és ma is 4szer leírta hogy szeretlek. Most ez komoly, vagy csak vetít. Mag ha belépwek msn-re rögtön ír. Mit csináljak? Talizzunk? 2 napja ismiz.
2009. ápr. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem vagy szivat, vagy nagyon ki lehet éhezve, vagy csak nagyon tetszel neki, mondjuk azt nem hiszem, hogy 2 nap után beléd szeretne. Szerintem adj neki egy esélyt.
2009. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Basszus,ti nem tudjátok,hogy a neten kivül is van élet?Hihetetlen,de igaz!**
2009. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

2 napja ismer?! és csak MSN-ről... meg szeret??... szerintem ennek fele vessző ... ha sokat dumáltok lehet h megkedvelt...de ha még nem is találkoztatok....nem hinném, hogy már szeret... esetleg kedveli a "társaságod"... találkozgassatok...beszélgessetek többet...teljen el egy kis idő amíg meg ismered és el tudod dönteni, hogy mi a helyzet...


Érdélyi lány

2009. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De 124 km van köztünk
2009. ápr. 15. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd!2 nap után nem mondja senki,hogy "szeretlek".Lehet,hogy közhely ez a szó de azért van jelentése.És annak mondja az ember akit ismer is.És ti még egyáltalán nem ismeritek egymást!
2009. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát 2nap után kimondja, h szeretlek? ÁÁÁ nekem ez gyanús! A netes ismerkedéssel semmi gondom, sőt, de azért nem 2nap után mondja ki, mert az elég gyanús! PL. ha irkáltok már egy ideje (pár hét, mondjuk1hónap) és találkoztok élőben és minden ok, és úgy mondja ki, hogy szeret akkor már hihető szerintem. De így ....... hát nekem kamunak tűnik.
2009. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ez a gyerek vagy őrült vagy r.ohadt gyorsan le akar fektetni:P

2 nap után szeret...hát ez kissé hihetetlen,de ha rendes talizz vele de a távkapcsi nem valami jó:P

ja és ne legyél depis nem éri meg:)

2009. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!