Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen parfüm szexi egy nőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen parfüm szexi egy nőn? Vadabb a férfi tőle?

Figyelt kérdés

Egyáltalán kell e parfüm? Ha igen :

Milyen illatokat részesítetek előnyben?

Milyen női parfümtől vadul be egy pasi?? :P


Egy illat egyéniséget kölcsönöz egy személynek, ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 22. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos,hogy egy lánynak milyen illata van, rengeteg tud dobni rajta egy jó parfüm. Én általában az édeskésebb illatokat szeretem,van aminek az illatától is totál beindulok,és igen, illathoz lehet kötni személyiséget is,úgyhogy szerintem érdemes foglalkozni vele.

F/18

2011. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon fontos, hogy a személyiségednek megfelelő illatot válassz, és ne bízz meg a barátnőid tanácsaiban, csakis saját magadra hallgass, úgy fogsz jól dönteni. :)
2011. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi-köszi ^^ arik vagytok ment a zöld jelecske ;)
2011. aug. 22. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én lány vagyok. Tök igaz az, hogy személyiséghez kell parfümöt, illatot választani. Rockeresebben nézek ki, full fekete/sötét cuccokban, és képzeld már el hozzá a vattacukros parfümöt -.-" :) Nekem a kedvencem az Oriflame-s Devine golyós dezodor, ilyen piros. Fűszeresebb, pikánsabb illata van. És tapasztalat, hogy mikor az van rajtam, sokkal többen megnéznek az utcán (akik közvetlen mellettem haladnak el ugye) szóval valami hatása lehet. :)
2011. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy a pasik az édes illatoktól indulnak be.:) DE lehet ez csak nálam váltott ki ilyen reakciót, és máson pont egy fanyarabb illat tenné ugyan ezt.
2011. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mindegy(egyedül a vadvirágosat zárnám ki,mert az olyan mint a wc-spray), a lényeg hogy ne vidd túlzásba.Sokszor előfordult velem hogy 200-300 méterre ment előttem egy nő, és simán éreztem a parfümjét, ami engem azért irritál.Régi suli-góré mondta:az illat az, amit csak akkor érzel ha átöleled, amit 2 méterről, az szag.


18/F

2011. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy illatra beinduljon valaki, szerintem nagyon el kell találni az ízlését.


Erős illatokat én mellőzném, sőt kimondottan nem szeretem sem magamon sem máson. Az a jobb, amit csak akkor érzek ha a közelébe hajolok.

2011. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
79%
Szerintem egy ember legyen emberszagú. Én kifejezetten szeretem, ha nincs parfüm egy nőn.
2011. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta ugyanazt a 2 parfümöt használom (az időtől és a kedvemtől függ,h épp melyiket), de eddig az összes pasim el volt tőlük ájulva, és imádták...ha bármi mást fújtam magamra, szinte észre se vette senki+ én sem éreztem magam jól, szall amit már az előttem lévők is leirtak: nagyon fontos, hogy a személyiségedhez illő parfümöt válaszd ki, s akkor már nyert ügyed van a fiúknál (na jó, legalábbis megkönnyited a dolgod :D)
2011. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
75%

én Miss Dior Chérie parfümöt használok, ajánlom neked is! egyszer elmentünk moziba, és azt tettem magamra... film közben összebújtunk, megszagolt, és mondta, hogy "este bunyó lesz", amit had ne fejtsek ki, hogy mit jelent... :D

tényleg nagyon fincsi! :)


17/L

2011. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!