Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti célozgatásnak veszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti célozgatásnak veszitek, ha egy lány bejelöl titeket facebook-on?

Figyelt kérdés
Van néhány fiú ismerősöm, akit szeretnék bejelölni, de nem merem, mert nem vagyok olyan nagyon jóban, csak ismerem, meg néha köszönünk egymásnak. Az egyik tetszik, de nem nézem olyan sűrűn, és különben is jól elvagyunk, mosolyog rám meg minden, de ha bejelölöm, remélem, hogy nem fogja célozgatásnak venni, hogy tetszik nekem vagy ilyesmi??? Előre is köszi a válaszokat :))
2011. aug. 22. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
be ne jelöld őket, mert másnapra az ajtód előtt fognak állni meztelenül és várják az orális kielégítést.
2011. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MákosLajos ***** válasza:
igen arra céloz hogy be van gerjedve és friss húsra vágyik ezért jelölt be téged ne teketóriázz le a gatyát és mutasd meg neki mait akar :D
2011. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ez lefordítva annyit jelent, hogy nyugodtan bejelölhetem őket, aham :D
2011. aug. 22. 21:50
 4/6 Solarian ***** válasza:
Nem nem veszem annak.
2011. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiútól függ. Van aki mindenkinek visszajelöl... Ő nem nagyon fogja célozgatásnak venni. Van aki nem jelöl vissza senkinek csak közeli ismerősöknek és még esetleg azt is megkérdezi, hogy bocsi te ki vagy és miért jelöltél be? Na az nagyon ciki :D Én mindenkit beszoktam jelölni aki "tetszik" az esélyt meg kell adni hátha kialakul valami jó :)
2011. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

fb-on mindenki mindenkit bejelöl...sztem nem venné semmi olyasminek. Ismered...ismer. fb-ra ennyi már bőven elég (sőtt sok is) jelöléshez...vagy bökd meg xD

http://www.youtube.com/watch?v=UAHsVkmHXFk

2011. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!