Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tud segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az oviban volt egy fiú akivel úgymond jártunk (már amennyire lehet az oviban járni vkivel) és 6 éves koromban elköltöztünk egy közeli kisvárosba és azóta nem láttam és mostanában vagy 3-szor már vele álmodtam és valahogy érezem, hogy rám gondol,ahogy én is rá. Ezt az egészet szerintem hülyeségnek tartjátok de aki nem az légyszi írjon, hogy mit csináljak (most 14 vagyok a fiúnak semmi elérhetősége nincs meg és közösségi oldalakon sem találom)
2011. aug. 23. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj nekem róla adatokat privátban.
2011. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát.. így elég neház segíteni....a nevét tudod? Azt hogy holl lakik, ilyesmi..... nézz végig minden közösségi oldalon, hátha ott van, vagy telefonkönyvből (ha van vezetékes telójuk) keresd ki a szülei nevét, és hívd fel...nemtudom.. írj még valamit, áhtha tudok segíteni!
2011. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha be kell törni az oviba vagy egyéb adatbázisokba, az már nem lesz olcsó:)
2011. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi régi közös ismerős, ovis társ?

Nekem is segíthetnétek megtalálni egy srácot, akit 1 hónapja láttam a vonaton... :D :(

2011. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

1.válaszoló: nagyon nem akarok akadékoskodni de ezzel hogyan tudnál segíteni?? :)

2.válaszoló: de igen, tudom a nevét és csak a várost tudom, hogy hol lakik :D

3.válaszoló: hehe :DD

4.válaszoló: hát az ovis lb-m az abba a suliba jár ahova ő de nem nagyon tartom vele a kapcsolatot és úgy állítsak elé jajj kérd el légyszi tőle a telószámát meg az elérhetőségeit?! :)

2011. aug. 26. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarul könnyen megtudnád találni, ha akarnád. :D Facebook?
2011. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok: ha a nevét tudod, meg a várost az már jó... ha van kint képe, könnyen megtalálod. Én is most kerestem megy egy srácot, én csak a keresztnevét tudtam, meg a várost, és megtaláltam!!!sok sikert, nem nagy nehézség!!!
2011. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!