Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valaki elolvasná és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki elolvasná és mondana véleményt?

Figyelt kérdés

Csináltam egy blogot hogy ne a barátnőmnek nyafogjak a dologról. Leirtam egy történetbe. Csak egy egyszerű pasis sztori. Kicsit hosszúra sikeredett:)

Itt a cim : [link]


2011. aug. 24. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
ez túl hosszú rövidebben
2011. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem olvasod el, akkor minek írsz? Mennyi idióta.

Szerintem gondolj bele, hogy mi is történt. Ez a srác elég egyszerűen átvert téged, és hitegetett, miközben vagy volt már barátnője, vagy melletted is ismerkedett. Aki ennyire elvtelen, amiatt nem érdemes sokat bánkódni.

Még szerencse, hogy ez már most kiderült, és nem akkor, amikor már veled is kavart néhány hetet.

2011. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kitörölni az érzéseket nem lehet, de próbálj meg kiábrándulni belőle, mert neki valószínűleg csak egy egyszerű kalandnak tűnő délután voltál, olyan mesébe illő. B.
2011. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én elolvastam. Szerintem ez a vonat elment.

Már akkor mikor hazaértél és csak egy hétre rá írtál neki. Miért nem egyből? Mind1. Írj rá nincs vesztenivalód viszont megszűnik a bizonytalanság. Az is valami.

2011. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt senkim :(

17/F

2011. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
rendesen beetett, annak örülj, hogy a romos épületbe nem erőszakoskodott veled.
2011. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ciki az ilyen... amikor együtt voltatok , teljesen úgy tűnt bejössz neki? Nem volt semmi jele, hogy mégsem gondol annyira tökéletesnek?


Úgy tűnik tényleg nem vesz valami komolyan és csak szórakozott veled. Ha meg nem akkor meg bolond, mert minek megy brassóig olyanért, amit a szomszédban is megtalál?

Itt valami nem tiszta. Mondtad már neki, hogy érzel?

Szerintem tedd meg, vagy legalább derítsd ki mi a helyzet! Ez az elkeseredett, bizonytalan, halvány reménykedés, ez a legrosszabb. Én most is épp kifelé megyek egy hasonló esetből. Elhittem, hogy egy lányt érez irántam valamit, hát tévedtem.


Egyébként értelmesnek tűnsz, biztosan túljutsz ezen! Foglald le magadat, próbálj értelmes/hasznos dolgokat csinálni a felesleges őrlődés helyett. Találkozz barátaiddal, esetleg keress újakat, éld az életed! Fotózgatás is jó, ha nem ő jut róla eszedbe.


Apropó, nekem is küldhetnél képet, mind érdekesség :D

Nekem akkor ér valamit az ilyen, ha ismerem a történetét aki csinálta.


17/f

2011. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy képek alapján bejöttél neki, de élőben már lehet hogy csalódás érte. Már ne haragudj, hogy ezt írom, nem akarlak megbántani, de benne van a pakliban...
2011. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Az én véleményem a dologról az hogy ő csak haverkodni akart. Talán először azt gondolta jófej leszek, mert hát a chatelés tényleg nagyon jól sült el. De aztán az élő beszélgetés elég laposra sikeredett. Szerintem biztosan nem akart tőlem semmit csak barátságot. Chaten se volt nyomulós. Csak, ő jön be nekem, de nagyon. És ő rendes fiú, szóval az hogy bementünk abba a romos épületbe nem azért volt hogy kikezdjen velem... dehogyis... csak mint irtam mindketten szeretünk fura helyekre menni. Nagyon megkedveltem... úgy ahogy van. Pedig nem volt jó passzban szerintem. Mostmár kicsit bánom is hogy megismertem... még egyszer köszi a kommenteket.Szivesen olvasok még ha irtok :)

2011. aug. 24. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom tényleg, és nagyon drukkolok, hogy többet ne járj így :)
2011. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!