Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszataszító, ha csöndes, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha csöndes, és visszahúzódóbb vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok barátom. Társaságban eleinte picit ccsöndes vagyok, de egy kis idő után megnyílok. nem az a tipikus mai fiatalos gondolkodásom van. Szerintetek változni kéne? 18 éves srác vagyok
2011. aug. 26. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed és/vagy jóképű vagy akkor no para. Amúgy igen, változz meg, a csajok nem szeretik a visszahúzódó fiúkat.
2011. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Visszataszítónak nem mondanám, maximum nem vonzó.
2011. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
hány centi vagy? kockás a hasad? széles a hátad? ha az utóbbi 2-re igen a válasz, akkor semmi gond nem lesz csajozási téren ;)
2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13:09 - hagyjuk már, vézna, emo fiúknak tök szép barátnőjük szokott lenni. Az arc számít, az önbizalom, meg egyeseknél a pénztárca.
2011. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13:10 szerintem undorító egy emós... főleg ha vézna... énis elég vékony vagyok, de szeretem ha egy pasinak széles a háta ;)
2011. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért baj az ha nincs sok barátod? "mindenki barátja, senki barátja" ha igazi, jó barátok, akkor szuper :)


társaságban eleinte én is csöndesebb vagyok, de idővel feloldódom :D


mi az a "fiatalos gondolkodás"?

mert pl ha ugyan arra gondolunk akkor nekem sincs "az a tipikus mai fiatalos gondolkodásom" :D


ezzel szerintem semmi baj nincs....

2011. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az életemet nem a folytonos bulik alakítják. 18 évesen már eléggé reális jövőkép fogalmazódott meg magamban. Utolsó, te hányé ves vagy?
2011. aug. 26. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít. Lehetsz akármilyen csendes, ha jól nézel ki. Ugyanúgy ha ronda vagy, hiába vagy a társaság középpontja, nem fogsz nekik kelleni, max havernak.
2011. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az állóvíz sosem vonzó! A csendes visszahúzódó emberek nem lesznek igazán sikeresek sehol sem!


Légy nyitottabb és felszabadultabb!!!

2011. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A csendes visszahúzódó emberek nem lesznek igazán sikeresek sehol sem!"


Érdekes. A sok computer b.zi, aki nyilván nem a bulikban töltötték idejük nagy részét, később mégis milliárdos nagyvállalatokat irányítottak, szemben a sok party g.civel, akik később utcát sepertek.


Amúgy semmi sem jó. Ha sok barátod van, akkor az a baj, hogy egyfolytában velük vagy és riválist lát bennük. Ha nincsenek barátaid, akkor pedig biztosan valami különc pszichopata vagy.

2011. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!