Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért jelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jelölt vissza? (megszokásból, mert tetszek neki vagy másért)

Figyelt kérdés
Bejelöltem egy csajt Facen, akit nem ismerek(még), nem tudtam elérni chaten, de majd megpróbálom.Szerintetek egy idegent milyen okból jelölhet vissza egy lány?
2011. aug. 27. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
leszar téged elhiheted ;) én is bejelöltem egy teccő csajt, de semmire nem ír meg kitörli a kommentjeim. egyedül arra jó hogy kiverjem rá a farkam néha :D
2011. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD... Hát én azért megpróbálom, de vannak közös ismerősök? Mert nálam van 8.
2011. aug. 27. 21:58
 3/7 szamóca.. ***** válasza:
mert lesz.rja ki van fenn és ki nincs neki... én is visszajelöltem sokáig mindenkinek... aztán fél napomba telt mire kiírtottam a szerencsétleneket:D
2011. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, lehet tetszel neki. Szoktam visszajelölni srácokat,mert úgy vagyok vele,hogy miért ne?:D
2011. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írok neki üzit, hátha...szorítsatok!:)
2011. aug. 27. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nemtudom,de én mondjuk mindenkit visszaszoktam jelölni,ha ismerem ha nem :D lehet h ő is csak így van ezzel :/ de azért írj rá.hátha nem és akkor sok sikert;)
2011. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg le se szar, látom a horoszkópját azért megnézte, az ugye fontosabb...fa****at -.-
2011. aug. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!