Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel írjak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik. A sulinkba jár már többször köszöntünk egymásnak és beszéltem már vele. Közben volt egy barátnőm és ezalatt nem beszéltem vele, de most már szeretnék vele megint kommunikálni...


Hogy szólítsam meg?


2011. aug. 27. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy? Mi a helyzet veled? Jesszus ha ennyit nem tudsz magadtól akkor inkább ne is ismerkedj :D
2011. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 axdsc ***** válasza:

odamész hozzá:

- szia, lefeküdnél velem egy ezresért?

- dehogyis, hülye vagy?

- kár, pedig kellett volna a pénz...

2011. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 needtoknow ***** válasza:

Szia XY(értem szerűen a neve).

Nagyon tetszel, szeretnélek megismerni.

VAGY

Most fingottam egy hatalmasat, megszagolod?

2011. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Big Boss ***** válasza:
omg facebookon áhhh hol tarunk már, én sem vok öreg sőt közép sulis vok, de akk, hogy az anyámba facebookon, hallod bátya ink menj oda hozzá és szemtől-szembe beszélj vele...
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülye kérdés...

De azért nem kérek a hülye válaszokból...


Már nem beszéltem vele 9 hónapja és itt ültem és nem tudtam mit írjak...

2011. aug. 27. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:

- Szia

- Szia

- Mizujs?

- Semmi... ott?

- Semmi. Mostanában sokszor eszembe jutottál, gondoltam rád írok.

2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
először beszélj vele személlyesen vagy kérdezd meg hogy kér-e a pl.csokidból(miután persze jó pár haver megkínáltál) és kérdezd meg hogy mizu vele meg ilyenek.ha már nem akad téma nyugodtan megkérdezheted hogy ha pl csokit kinálsz neki akkor melyik a kedvence vagy ha nagy csönd van mondhatod hogy menned kell később beszélünk.ezek után nyugodtan ráírhatsz facebookon :D remélem segíthettem
2011. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez jó tipp...

Úgyis mindjárt Suli :S

2011. aug. 27. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!