Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú szinte könnyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú szinte könnyes szemekkel néz rám, akkor mire gondol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy szerelmes beléd, legalábbis tetszel neki. Saját magamból indulok ki. Volt olyan, hogy a buszon láttam gyakran egy lányt, nagyon sokat gondoltam rá, de nem mertem odamenni hozzá. Sokszor szinte könnyeztem, mikor néztem.

Eddig sajnos nem volt még komoly párkapcsolatom, sőt, párkapcsolatom sem igazán.

Viszont olyan velem is van néha, hogy eszembe jutnak történetek saját magammal, vagy másokkal kapcsolatban, és annyira beleélem magam, hogy szinte könnyezek. :)

18/F

2011. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
rám akkor nézett utoljára könnyes szemmel egy fiú amikor szakítottam vele (egy hét után) de egy alkoholista volt úgyhogy muszáj volt
2011. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sztem szerelmes beléd ^^
2011. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En voltam mar igy es elmondom neked,hogy ez mely erzesek kitoreset jelenti egy fiunal.

Ez azert van,mert nagyon megfogtad a fiut lelkileg.

Ugyanakkor a szerelem mellett az is lehet h van valami ami zavarja ot benned es a ket erzes miatt elkezdett konnyezni.

Mindenkepp eros erzest jelent,ez biztos.

Felelmetes modon meg is ijedhet ettol es bajok lehetnek.

A kerdes csak az,hogy te mit erzel iranta?

24F.

2011. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!