Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ha egy fiú meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy fiú meg akar csókolni egyből elfordítom a fejem? Még soha sem csókolóztam mit tegyek?

Figyelt kérdés
de már van 1 hónapja barátom (na persze előttte is volt, de nemvolt annyira komoly)már többcör is próbáltvolna, de nehagytam nemtom mivan velem !SSegítsetek lécci mit rontok el????
2009. ápr. 18. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Azt csak te tudhatod, miért nem hagyod. Mi nem látunk a fejedbe.
2009. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért nemhagyom mert ugye még nem csináltam éés félek h elrontom és ezért fog elhagyni,de ha nemlépek gyorsann akk meg azért mert től uncsi lecc 1 idő után h csók se volt!Igazán cólva nemtudom hh kell segítsetek!!!
2009. ápr. 18. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1. hány éves vagy?

2. szentem kérd meg a pasit h ha mégegyszer nem engednéd akk fogjon le és csókoljon meg! szentem biztos megérti. én is ilyen voltam...tudtam h nem szabad és nem engedtem. de aztán 1X megsimította az arcom és nem engedte h elforduljak... ennyi voolt xP

2009. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj tőle.

A barátnőm is ezt tette mikor csókolózni akartam vele, nagyon félt, h rosszul csinálja majd.

Én két kézzel megfogtam a fejét, aztán úgy kezdtem el.

Húzódzkodott pár másodperc után akkor is, de már megismerte, és utána nem volt ezzel gond.

Tudom, hogy izgulsz, de félned nem kell, jól fogod csinálni.:)

2009. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köcy cépen!!!Úgy legyen!!!
2009. ápr. 18. 16:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele. A fiú 1 órán keresztül próbálkozott behatolni a számba, de mindig szorítottam a fogaim :) Közben simogatott itt-ott...Végül úgy felizgatott, hogy imádkoztam, hogy csókoljon meg, már nem akartam ellenkezni :D Aztán kinyílt a szám és lekoppintottam ő hogyan csinálja :)
2009. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne forditsd el a fejed, majd jön magátol minden meglátod !! Bizz magadban, nagy törés nem lesz hidd el, utána meg alig várod hogy megcsokoljon !!!
2009. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne váratlanul akarjon lekapni, hanem akkor beszéljétek meg, hogy most smárolni fogtok, és akkor hátha kicsit megnyugodsz, van pici idő felkészülni. Az is jót tehet ha a srác elmondja mit fog tenni, és akkor tudod mire számíts. És szépen lassan nyugtatólag végigsimitja az arcod és ad egy hatalmas csókot. :)
2009. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
batorsag
2009. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hm:) az én akkori fiúm(imádtam és még mostis) 3 hétig küzdött h lesmárolhasson.(1,5évig voltunk együt összesen). akkor aztán végül hagytam.az első jóvolt aztán ugy megtetszett nekia dolog( velem smárolt leöször)h még ugyanaznap kicsivel késöbb leültük 1 lépcsöre és nem tudtam sehogyse menekülni mert rámmászott,rámfeküdt, szorított magához és szószerint lenyalt a torkomon.. egy cérnaszál választott el attól, hogy nem hánytam bele a szájába. azaz egy szerencsém volt, hogy pont csörögtt a telefonja és levegöt tudtam venni. ezek után meg olyan rossz emlékem maradt h az hihtetlen a mai napig utálok smárolni...

elég undorito tudom:D

és nem elvenni akartam a kedved, de bárcsak még egyszer belefulladhatnék a csókjába... de persze aztán máregyre finomabb csókokat kaptam-adtam.

NE FÉLJ! NEM LESZ GÁZ.. emléxem h nekünk elsözör össze koccant a fogunk az elég rossz volt de mind a ketten elnevettük magunkat.. hmm:)régiszépidők.

15/L

2009. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!