Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogyan szólítsalak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnár István tamás kérdése:

Lányok hogyan szólítsalak le titeket az utcán, ha meg tetszenétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 11:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2011. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 twinky ***** válasza:
90%
Szia! Nincs egy kis aprod? Fel kellene hivnom anyamat, hogy megtalaltam eletem szerelmet.
2011. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Dr. Endressy László ***** válasza:
100%

dikmán... jaj de csinos puja vagy!


nem te verted meg az öcsémet????


pafff...

2011. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg pl. hogy mennyi az idő, vagy hogy nem tudom-e, hogy merre van valami. Aztán (ha nem arról jövök :D), megkérdezheted, hogy én nem arra megyek-e.
2011. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
"szia! bocsi, hogy megszólítalak, nagyon szimpi vagy, nincs kedved beszélgetni?"
2011. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de van kedvem
2011. aug. 30. 12:03
 7/20 Dr. Endressy László ***** válasza:
a következő hozzászóló egy akkora buzí, hogy hozzá képest SP egy megalomán nőfaló!
2011. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ezt nem a magam nevében írtam :D hanem ötletnek
2011. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hazudsz.


Fluor Tomi

2011. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Hailey13 ***** válasza:

hát ne haverokkal, nagyhangon, azzal hogy 'szia cica van gazdád?'

egyébként ez csak az adott lánytól függ. sokan nem ismerkednek utcán, ha meg letámadod őket, akkor meg is ijedhetnek hogy valami "rosszat" akarhatsz. viszont az is gyanús, ha egy csaj azonnal bennevan a játékban, teszi magát 5mp után és flörtöl összevissza:D

szerintem ha valakihez oda akarsz menni, mindig valami segítséget kérj: méghozzá úgy, hogy sokáig tartson az a segítség:) pl hol van ez meg ez, vagy nemtudom, találj ki valami nem túl átlátszót de ne is bonyolultat:D de az is feltűnő, ha átvágsz mondjuk az egész utcán, hogy pont őt kérdezd meg valamiről. tanács: ne olyan lányt szemelj ki, aki barátnőkkel van, vagy úgy tűnik siet valahová. akkor hamar vége lesz a dolognak:D

sok sikert! remélem valamit tudtam segíteni

2011. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!