Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Koncerten hogy mennyek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koncerten hogy mennyek oda egy sráchoz?

Figyelt kérdés
Egy amatőr koncertről van szó, zárt hely max 150 ember. Mi lehet egy nyomós ok, hogy szóba álljak vele?:)
2011. aug. 30. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó a cipőd, baszunk?
2011. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lábaiddal
2011. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég ha odamész mellé 1edül és éled, ha bejössz neki úgyis rádmegy, vagy ha megkínálod piával-na ez pl nekem már bejönne de kevés:D

19F

2011. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menj el elötte és lépj véletlenül a tömegbe a lábára!


Ja bocs!


Ha van egy kis esze szóbaelegyedik veled. Ez olyan mint régen az elejtem a zsepkendömet.

2011. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...lehet hogy nem a legjobb megoldás, de én a helyedben azt csinálnám, hogy "véletlen" leborítanám az illetőt valamivel.(ilyen helyen, nem ritka az ilyen eset: lökdösődésből adódóan) Aztán felkínálnék valami zsepit vagy valamit amivel esetleg letörölheti magáról a párlatot. 23/F
2011. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
húú ez erős:)) de akár be is válhat..:))
2011. aug. 30. 20:55
 7/9 anonim válasza:
100%
Pogózás közben törd el a kezét és ajánld fel neki, hogy beviszed az ügyeletre. Tuti siker.
2011. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gyalog
2011. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21:15-ösnek adom a poénjátXD


Amúgy én egyszer úgy próbálkoztam egy csajnál, hogy odahívtam oda ahol én voltam, hogy ott jobb a hangzás (a hangágyúk alatt állt én meg mögötte egy 2 méterrel)

2011. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!