Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap jön hozzám. Eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap jön hozzám. Eléggé stresszben vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval! Le írom az egész történetet hogy képben legyetek. Aztá hozzá is szólhattok!


Hát táborban láttuk egymást elösször. Pár szót beszéltünk. Nem sokat. De észre vettem hogy sokat mosolyog rám. :) Vártam hogy oda jöjjön de lehet hogy félt vagy ilyesmi.

Nade aztán tábor után megkerestem fészen, és elkezdtünk irogatni. Sokszor ha fennt vagyok mindíg ír (:

Többször meg beszéltünk találkákat de valahogy nem jöttek össze. De most meg írja hogy holnap elnézne hozzám. Mondtam neki hogy hozhat simán valakit, de ő azt mondta hogy maga akar! :)


én meg eléggé félénk típus vagyok.. Persze annak aki nem ismer.. Nem sokat beszélek, vagyis mindíg zavarban vagyok ha egy ismeretlen pasival kettesben beszélgetek..


2011. aug. 30. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy normális hogy parázol, tekintve h ez lesz az első tali, de ne aggódj, biztos jó lesz :)) Még aranyos is tud lenni, ha látja az ember valakin h kicsit ideges :) Legalább tudja h tetszik az illetőnek ;D Csak az elején lesz ilyen, utána úgyis feloldódsz :)

No para! ;)


19/F/bi

2011. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ha találkozni akar akkor gondolom hogy meleg! Ez a tábor is olyan volt hogy "más" embereknek csinálták. Nem tudom hogy mondani, de gondolom értitek.
2011. aug. 31. 11:20
 3/6 kicsibavacsk válasza:
Mi a hejzet ? :))) meleg táborban voltál vagy mi a ... :)) xD
2011. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom, hogy derítsd ki biztosra, hogy meleg-e... de nem tudom, az én hibám, hogy a sztoridból nekem nem esett le, h azonos neműek vagytok?:) Mert ez sajnos a mai világban tudja túlbonyolítani a dolgokat... ugye a tolerancia hiánya miatt...
2011. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél kamagrát, és akkor tuti fel fog állni. Nem kellesz ezen stresszelned h mi van ha nem áll fel.
2011. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meleg tábor? Olyan van?! :O De most komolyan oda kik mennek? (eltekintve attól hogy nem vagyok meleg párti, de érdekel, ilyenről még nem hallottam :S )
2011. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!