Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az idősebb pasiknak jövök be?

Figyelt kérdés

Általában mindig az 5-10(!!) évvel idősebb csávóknak jövök be, mind külsőleg mind belsőleg. (Általában elbeszélgetek velük, és le vannak döbbenve..)

15 éves csajszi vagyok. Azt mondták tegnap is amin még én magam is ledöbbentem hogy "ritka az ilyen lány, nem még hogy egy 15 évesnek akinek ilyen erős kisugárzása lenne".


2011. aug. 31. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert rib@nc vagy :)
2011. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebbe nincs semmi ribancság, az első hülyeséget mond.

Nekem vmiért a pár évvel fiatalabbak jönnek be:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 10 év az még nem idős,hanem érettebb!
2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

haha, köszi szépen a bókot :D én is szeretlek:D

köszi második!!:)

2011. aug. 31. 14:19
 5/10 A kérdező kommentje:
nem si azt mondtam hogy idős, csak hogy IDŐSEBB!
2011. aug. 31. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
azt szokták mondani,hogy megtalálja a zsák a foltját!
2011. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlmisztifikálni. Neked puncid van, nekik farkuk. Be akarják tenni a farkukat a puncidba, ez a természet rendje. Az állatoknál élénk tollazat vagy bunda, és agresszív fellépés a többi hímmel szemben, az embereknél hasonló, plusz a célszemély meghódítása bókokkal. Ha valaki bókokat kap, és azt érzi, hogy különlegesnek tartják, abban jobban meg fog bízni, és a bizalom az első lépés a szex felé.

Még egy oka van, ha az idősek a nagyon fiatalok felé vonzódnak a nyilvánvaló pedofil vágyak mellett: a kislányokat még be lehet etetni a bókokkal, meg a pénzzel, de a felnőtt, érett nők(a korosztályuk) már átlátnak ezen, és tudni fogják, hogy az illető mennyire sekélyes valójában.

2011. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fura dolog ez...én egyik nap azon görcsöltem, hogy álamim 15(és fél) éves pasijának nem jövök be, mert túl fiatal vagyok hozzá, erre ma egy 19 éves akar összejönni velem (persze nem hagyom magam, mert 6 év van köztünk (13 éves vagyok) de akkor is.....nemtudom, talán mert 1. idősebbnek nézünk ki, 2. érettebbek vagyunk egy hajszállal a többieknél....
2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez sok esetben azért mondják az idősebb pasik,mert ők már tudják,hogy kell beetetni egy fiatal lányt. Igaza van annak a hozzászólónak aki azt irta,hogy bókokkal a bizalmukba férkőznek.
2011. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jó, legye így hogy a lyukat látja.

de akkor a fiatalabb korosztály miért nem?

2011. aug. 31. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!