Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy tudnék hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy tudnék hozzá közelebb kerülni?

Figyelt kérdés

Én 11.-es vagyok a sulimban és az egyik 9.-es nagyon tetszik nekem! Az altalánosból latásból ismerem de semmi komolyabb beszélgetés!

A mai nap folyamán találkoztunk szintén csak láttuk egymást!

De ma délután bejelölt fb-n.

Nincs vmi ötletetek hogy vegyem fel vele a kapcsolatot és hogy mit irjak neki miért vettem fel?

Köszi! 17/F


2011. szept. 1. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
osonj mögé, és ordíts rá
2011. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj rá chaten...
2011. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de szánalmas vagy :D


én is így b@sztam el a középsuliban, volt egy csaj, aki állandóan szemezett velem, meg ha találkoztunk suliban nézett engem én meg nem léptem és pár hónap múlva egy nálam is rondább palijé lett a szuper csaj


lépj minél előbb, mielőtt le nem nyúlják előled!!

2011. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyéb? :/
2011. szept. 1. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
ne szarakodj neten, az csak a veszteseknek való! menj oda hozzá szünetben, dumálj vele, hívd meg valamire. ne töketlenkedj, mert az egy csajnak se jön be!
2011. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert én arra gondolttam rákérdezek nála hogy milyen a suli aztán meg valahogy rátérnék az ismerkedésre! :D
2011. szept. 3. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá szünetbe,vagy írhatsz is neki fb-n. Mindketten ugyanabba a suliba jártatok már jó kiinduló pont,a többi téma meg majd jön magától!
2011. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Biaa :) válasza:
100%

Szerintem fb-n beszélgessetek,mert általában az ember írásban sokkal jobban "beszél" mert akkor nem gond ha elpirul,nem lesz annyira kínos neki stb... és ott jóban lesztek akkor suliban meg leszólíthatod, megint dumáltok egy jót majd meghívod mondjuk suli után valahova, vagy csak szimplán elmentek sétálni és akkor mindig fogtok tudni beszélni valamiről :D és egyre jobban fogtuk közel kerülni egymáshoz ((: Sok szerencsét ;)

14/L

2011. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. szept. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!