Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek el kellene mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kellene mondani neki?

Figyelt kérdés
Pár évig egyedül voltam,elég nagyot csalódtam egy csajban,most már úgy érzem túl vagyok rajta,az elmúlt években szinte betegesen ragaszkodtam hozzá még úgy is hogy az enyém volt a "szamár" szerepe. Most kezdek összemelegedni egy másik csajjal,tetszik hogy olyan belevaló. De van hogy eszembe jut az a másik,és kicsit elszomorodok, ha észreveszi a mostani lány mindig megkérdezi mi a baj sosem merem elmondani csak hadoválok valamit
2011. szept. 1. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad hogy most már úgy érzed túl vagy rajta.. az hogy még eszedbe jut, normális, beleszeretsz az új csajodba és már ez is el fog múlni. nos akkor had válaszoljak egy kérdéssel, szerinted van értelme feleslegesen megbántani a jelenlegi barátnődet?
2011. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van! Kösz!!!
2011. szept. 1. 22:47
 3/5 menta34 ***** válasza:

Tényleg nincs értelme feleslegesen megbántani, de ha tényleg látható elszomorodásokat művel akkor nem kéne szegény mostani csajt kétségekben hagyni.

Szerintem egy kis kegyes csúsztatás kéne mindkettőtök érdekében, az ő megnyugtatására és saját magad átprogramozására. Ne mindig, de egyszer egy látványos ilyen helyzetben ha rákérdez 'légy őszinte', hogy pl. nagyon jó vele csak néha rád tör a félelem, hogy úgy pórul járj mint az előző csajoddal :)

2011. szept. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 menta34 ***** válasza:
a "nehogy" kimaradt:) szóval nehogy úgy pórul járj...
2011. szept. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket,így könnyebb tisztán látni!
2011. szept. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!