Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan mondja vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondja vagy csak hülyít? Mit tegyek? Melyiknek engedjek? Talizzak a fiatalabbal és jegeljem a velem egykorút?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves srác akivel 5 évvel ezelőtt kavartunk.Akkor nekem még volt pasim,Ő single volt.Amikor szétmentem a pasimmal megkerestem és örült nekem,sőt talit is megbeszéltünk de mindig lemondta vmelyikünk.Azt tudjuk h iszonyatosan vonzódunk a másikhoz még mindig holott csak képről láttuk azóta a másikat,ráadásul Neki most van nője.De elmondta,h hiába van neki,hiába jó a csajjal vmi hiányzik Neki mindig a párkapcsolatból.Megbeszéltük h ahhoz h tisztázni tudjuk az érzelmeinket egymás iránt taliznunk kell,h letisztuljon azért tetszem Neki mert nem kaphat meg(vadászösztön hülyeség), v mert télleg vonzódik hozzám.Állítása szerint más kategóriában vagyok mint a női.Nem csak azért tetszem neki,mert idősebb vagyok,hanem mert egy hullámon vagyunk nagyon.És ez ami mégjobban "zavarja",h velem ennyire egy hosszon van. Viszont nekem van 1 másik srác az életemben-egy barát,aki kétértelműen viselkedik és sokszor nemtudom hova rakni.Hol úgy viselkedik mint aki akar vmit,hol úgy mintha semmit nem akarna csak barát maradni.Bár ahhoz átlépi a határokat ahogy én is. 22L
2011. szept. 2. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te 17 évesen egy 13 éves fiúval kavartál??..Elvitt fagyizni vagy mi?
2011. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17nek mondta magát és el is hittem,hiszen komoly dolgokról beszéltünk...Egy táborban voltunk.. a korhatár ami alatt nem jöhetett volna 15. Egyéb okos kérdés?
2011. szept. 4. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek szerint az a srác már 13 évesen egy égimeszelő volt. Hát el sem tudom képzelni most milyen magas lehet. :D
2011. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D Hülye :D jó akkor egyforma magasak voltunk Ő most 15-20 cm-rel magasabb Tőlem... de nagyon egy hullámon vagyunk...azonos érdeklődési kör és érett a gondolkodása magához képest... 2 hét alatt pedig nem ismeri meg annyira az ember a mésikat h tudja h mikor hazudik..No meg nem a személyijét kértem el a csók előtt... :D De nem rossz tipp! :D
2011. szept. 5. 21:48
 5/5 anonim válasza:
Ha ennyire foglalkoztat a kérdés, akkor találkozz vele, aztán okosabb leszel.
2011. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!