Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kerdeseket tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kerdeseket tegyek fel neki? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Ellenorizni szeretnem , ha tenyleg figyel ram , ha tenyleg ismer . A baratommal 3 hete jarunk , es fel szeretnem merni , hogy mennyire figyelt ram , mennyire jegyzett meg rolam dolgokat , de nem tudom milyen kerdeseket tehetnek neki fel ? 15 lany , 15 fiu . Remelem ertelmes valaszokat adtok
2011. szept. 2. 16:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Ahh istenem!!!

Én fiu vok, és nekem ugyan ezt csinálta a csajom, és e én tudom hogy a fiuk nem szeretik az ilyen kérdéseket!!

Inkább kérdezz ugy hogy ne legyen enyire feltünö mint az elöttem lévö lányé.

Mert ha enyire feltünö akkor elkezd majd gyanakodni.

PL:ooo hol is voltunk elöször randin , elfelejtettem a nevét a ... nak.

Ilyenre gondoltam! :D

De nem kötekszem a csajokkal xD

Sok sikert :D

2011. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél nem érzi, hogy a másiknak mennyire fontos? Ha úgy érzed, hogy fontos vagy neki, akkor bízz abban, hogy igenis figyelt rád. Ha nem érzed, akkor pedig gondolkozz el, hogy miért nem. Az meg egy másik dolog, hogy lehet, hogy ő teljesen más dolgokat tartott fontosnak veled kapcsolatban, mint amiről te úgy gondolod, hogy fontos. Nem hinném, hogy túl sok férfi jegyezné meg, hogy a barátnője épp melyik nap miféle körömlakkot vett, holott lehet, hogy a lánynak ez valamiféle misztikus információ. Így könnyen abba a hibába eshetsz, hogy az általad fontosnak hitt kérdések nagyon kis részére tud válaszolni, annak ellenére, hogy az ő értékrendjében fontosként szereplő információk már rég a fejében vannak rólad.
2011. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hű, b.sszus, de sokszor írtam le, hogy "fontos". :D
2011. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A pasik nem azokat jegyzik meg rólad (pláne nem három hét alatt), amiket te fontosnak gondolsz.


A barátnőmmel már három éve együtt vagyunk, de nem tudom a horoszkópját. (A születésnapját igen, de lusta vagyok rákeresni Egyszerűen hülyeségnek tartom. Ő tudja az enyémet.) Még a kedvenc színét, szerencseszámát, ételét, stb... sem tudom.

Ellenben egy pillantásából, vagy sóhajából kiolvasom, hogy mit szeretne, mit kívánna, hol szeretne lenni.


Szerinted melyik a fontosabb? Ezt hogyan tesztelnéd le?

2011. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%

"Kérdezd meg tőle!


"Szólítsd keresztnevén! Miként tudsz rám felnézni nőként?"


Ez a kérdés inkább már egy komoly párkapcsolatban tehető fel, de szerintem nem veszítesz vele semmit sem! Érezni fogod a válaszán, hogy mekkora súlya lesz! Főleg ha megpróbálja kikerülni a kérdést vagy egyáltalán nem is érti! :D"


Bocs, de ezt a kérdést én sem értem. Egyszerűen nincs értelme. Miért néznék én fel bárkire nőként, ha egyszer férfi vagyok?

2011. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom , mentek a zold kezek :)
2011. szept. 4. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!