Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok gyakran csinálnak ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok gyakran csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki felé érdeklődöm, viszont facebook-on kapcsolatban van. Viszont a srác 270 kmre lakik tőle, és a lány rendszeresen eljár pestre fiú/lány barátaival(pest is 100km), és a kapcsolatuk talán annyinak tűnik, hogy jelölik/lájkolják egymás profilképeit.


Elsősorban lányokhoz megy a kérdés: Ez most komoly kapcsolat vagy nem? Tudtommal minden lány arra vágyik, hogy valaki elcsábítsa, és aztán vele legyen...Mert bejön ez a lány, és néha tesz olyat, mintha én is bejönnék neki, csak aztán eszembe jut ez, és megőrjít. . .


2011. szept. 4. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy komoly kapcsolat-e vagy nem, neked semmi közöd hozzá, ez az ő dolguk. Amíg kapcsolatban van, addig elég nagy parasztság lenne nyomulni rá.
2011. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az igaz, hogy a lányok arra vágynak, hogy fűzzék őket, bókoljanak, udvaroljanak nekik, de ha nincs ilyen pasi a közelükben, akkor beérik ezzel is, hogy mások lássák, hogy van valakijük, mert talán már fontosabb a fészbukos kapcsolat, mint egy valódi...azok szeretik az ilyet, akiknek még nem volt komolyabb kapcsolatuk, és nem tudják milyen az, ha személyesen, napi szinten találkoznak a párjukkal...

szerintem próbálkozz nála, biztos vagyok benne, hogy ha sok időt fogsz vele tölteni, megjön az esze, és rájön, hogy mégis csak jobb az, ha valaki minden nap vele lehet :)))

19/L

2011. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Háát én például prfektül beszélek szlovákul (meg egy csomó másik nyelven is, de ez most mind1) a lényeg, hogy pár éve amikor Horvátoknál nyaraltunk akkor összejöttem egy helyes sráccal, de ő szlovákiába lakik én magyarországon, de rengeteget vagyok Amerikában is....a lényeg az, hogy ott összejöttünk (már 3 éve) de sosem találkozunk csak facebookon vagyunk bejelölve egymásnak "párnak" aztán már kb. 5 hónapja találkozunk rendszeresen..Pedig sajnos, hogy ennek a távkapcsolatnak semmi értelme....
2011. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat = baromság (nekem is volt).

Hiába a telefon, sms, "lájkolás", nem az igazi. Egy kapcsolatba kell az érzékiség, ezt távolról nem lehet megadni. Ellaposodik, unalmas lesz.

Szerintem próbálkozz nála. Lehet, hogy csak azért "van vele", mert így szokta meg. Ha szereti a srácot, akkor úgyis visszautasít, ha meg nem, akkor nem kár azért a kapcsolatért...


Aki szerint parasztság "elvenni" másnak a barátnőjét, az meg vegye végre észre, hogy a marátnő nem tárgy, ezért nem lehet elvenni. Ha valaki mást választ a jelenlegi barátja helyett, akkor az azért van, mert a jelenlegit nem igazán szereti. Akkor meg megint csak minek a kapcsolat?

Sok ember sajnos addig nem lép ki egy (akár rossz/értelmetlen) kapcsolatból, amíg nem jön valaki más.

2011. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!