Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érkeznek ezek a lehetösé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érkeznek ezek a lehetöségek minidg egyszerre?

Figyelt kérdés

Reggel utazok a vonaton ahogy szoktam. Szemben velem egy szöke. Valami krimit olvas. Gondolom megszólitom. Persze a lány nyitott volt azonnal a beszélgetésre. Beszélgetés közben persze kiderül, hogy kapcsolatban él egy férfival valahol egy másik városban és most céges összejövetelen 3 napig távol lesz otthonról. En nem vagyok féltékeny típus, igy elkérem a telefonszámát de hirtelen. Megadja és én mindjárt randira hívom. Belegyezik. Várom az estét mint a bolond.


Bejövök az irodába ahol gyakornok vagyok. Van az irodában egy lány aki tetszik de szintén foglalt. Már korábban randira hivtam amit visszautasított eddig. Pár perce megállitott a folyoson és estére bejelntkezett randira. Igaz már pénteken is megemlitette, hogy mostanában nincs szex az életében. Se a barátja, se a az egyik manager, akinek a szeretöje, nem húzza meg mostanában. Estére rám gondolt. Na jó csak annyit mondott, hogy ma este ha akarom, akkor megihatunk valahol valamit és elmehetünk étterembe. Szóval randi. Igen ám de nekem van egy lebeszélt randim már mára!


Miért érkeznek ezek igy együtt minidg? Nem kérdezem, hogy melyiket választanátok, mert személyesen én mind a kettöt ki akarom pipálni.


2011. szept. 5. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg mondjuk 2 óra különbséggel, aztán ha az elsővel úgy látszik h nem jön össze a dolog, akkor mehetsz a másikhoz! :D
2011. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát válassz.Amúgy Murphy törvénye.
2011. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, innet letszik mennyi rohadt k*rva van....
2011. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

O ezek egyik sem ro.hadt ku.rvák csak éppen nem veled fognak randizni hanem velem :-))


2 óra idöeltolás elég jó opciónak tünik és meg is probálom.


Van azért ennek hátulütöje is. 2 óra alatt nem lehet semmire sem jutni az elsövel. A második, a kollegina, azért már jobban elökészitett terep. Jo elökészités leröviditi az idöt.


Itt most arró is szó van, hogy én nem az egyikkel akarok hanem mind a kettövel. Persze nem egyszerre, mert az azután tényleg nagyon nehéz feladta lenne. Az akkor müködik csak, ha az mind a hárman ismerjük egymást és a csajok szoktak egymással is, és én is szokok mind a kettövel. Máskülönben impossible mission!

2011. szept. 5. 13:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Murphy törvénye mindig müködik. Bár azt is tudjuk, hogy a világ nem determinált hanem valószinüségek összege. Van annak egy igen pici, de mégis mérhetö valószinüsége, hogy Murphy átmenetileg szunyokál egy picit.
2011. szept. 5. 13:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeddig egy használhato választ kaptam.
2011. szept. 5. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a munkahelyit választanám,az később is bejöhet,+nincs férje úgyhogy kisebba veszélyfaktor.)
2011. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A munkahelyinek van férje. Azt irtam fent, hogy a baratja de az igazság az, hogy aza férje.


Amugy a munkahelyi lemondta végül a randit. Igy maradt a másik. Nehéz eset!

2011. szept. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!