Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIUK! Hogy mutatjatok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Hogy mutatjatok ki, vagy hogy viselkedtek egy lannyal, hogyha tudatni akarjatok vele hogy teccik nektek? Szoktatok leplezni elottuk az erzeseiteket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15:39 ment a zöld kéz:D Én is ezt mondom:D
2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
utálom hogy a pasik mostanság fbon nyomulnak, de élőbe nem képesek odajönni... tisztelet a kivételnek! de komolyan, nem nehéz odamenni a csajhoz és azt mondani neki hogy "szia, mizu?"
2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

utolsót adom!

Amúgy leplezni felesleges, magad alatt vágod a fát ezzel...

Odamész hozzá, állkapcson akasztod és amíg kába megcsinálod!

2011. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 LuckyestLooser ***** válasza:
nem mutatom ki mert félek h elutasít :D :$
2011. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, nincs semmi vesztenivalód!:)
2011. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De szerintem van vesztenivaló. Ha régóta ismersz egy lányt és jó barátságban vagy vele, de te többet akarsz és ez kiderül, akkor az alapjaiban megváltoztatja az egész barátságot. Sajnos én is itt tartok, hogy várom a megfelelő alkalmat, hogy elmondjam neki. Persze az én történetem azért nem ilyen egyszerű:S
2011. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha nem próbálod meg vesztettél, ha megpróbálod veszíthetsz ;) ehhez csak ennyi a hozzáfűznivalóm
2011. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!