Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék megismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megismerkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik nekem, de még nem beszélgettünk és nem is nagyon ismerjük egymást hogy tudnék vele ismerkedni, hogy szólítsam meg?
2011. szept. 5. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Köszönj neki Sziával...

Vagy, ha azt akarod, hogy felfigyeljen rád, menj végig meztelenül a suliban... (lehetőleg előtte)

2011. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de az utobbit lehet nem nagyon fogom alkalmazni.
2011. szept. 5. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Te komolyan ennyire hülye vagy?? Ez olyan kérdés mint h "hogyan vegyek levegőt"? -,-"
2011. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, hagyjátok már, csak tapasztalatlan... :D


Köszönj neki, utána, ha egyszer egyedül lesz, szólítsd le, valahogy úyg, hogy "Szia. Szimpatikus vagy, van kedved ismerkedni? :)" vagy "Szia, XY vagyok. Téged hogy hívnak? :)" stb.

Utána majd látni fogod, hogy benne van-e az ismerkedésbe. Sok sikert. :D

16/L

2011. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szia kezdést nem ajánlanám feltétlenül. Én egyszer így kezdtem egy csajjal aki nagyon tetszett és csak addig jutottam el hogy megkérdeztem, hogy hívják. Utána nem tudtam mit mondani. Előtte táncoltunk is de inkább a hangos zenére fogtam, de nem tudtam tovább menni, úgyhogy leléptem. Az a kár, hogy tánc közbe majdnem sikerült megcsókolnom, de egy másik pasi elhalászta előlem. Sajnos vannak néha ilyenek.
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!