Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb ingyenes társkereső?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 10:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
És aki nem tud vagy nem szeret táncolni?
2011. szept. 8. 10:08
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok táncolni (pedig "rendes, normális" lány vagyok), így nem is járok ilyen helyekre.. inkább mozi, esetleg színház, de így is 4everalone van... szóval, azt mondom, ha valakivel kell, hogy találkozz, akkor úgyis megtörténik majd, annyira nem erőltetném a társkeresőt...

24L

2011. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 narnia01 válasza:
100%
chat.hu
2011. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Fura műfaj ez. Nekem nemrég ért véget egy nagyon komoly kapcsolatom, és mivel dolgozom már és a baráti társaságom meg állandó (ráadásul nem is nagyon mozdulnak ki), gondoltam adok egy esélyt ennek is. Hátha valaki más is pont így van vele :) Kitöltöttem rendesen, írtam pár sort magamról, pár képet is raktam fel.


Nagyjából senki nem méltat egy rövidke elutasító levélre sem, pedig kedveset, egyedit írok annak, akivel úgy szívesen beszélgetnék. Szóval eddig elég lehangoló.


Amúgy ajánlok azért valami fizetőset, nem vészes egy emelt díjas mobil, és azért talán kicsit normálisabbak vannak egy ilyen helyen, mint az ingyenesen. Parom.hu és Randivonal, talán ezek jobbak.


26/f

2011. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Amúgy én is a személyes ismerkedésben hiszek, de ez is egy lehetőség, szóval megadom ennek is az esélyt. Előző voltam
2011. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet próbálni, nem veszítesz vele semmit. Annyi minden zajlik manapság már a neten,ezt miért ne lehetne kipróbálni? Hidd el, nem származhat belőle semmiféle hátrányod.:)

Egyébként parom.hu-t én is ajánlom, az talán a legkomolyabb, és annyira egyáltalán nem vészes az ára.:))

2011. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%
még a világon nem született úgy ember, hogy tudna táncolni, másrészt érdekes, hogy a bugyuta dizsibe akkor is eljár a fiatalság, ha nem tud táncolni.....
2011. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

csajok és pasik esetleg de azt nem mondom hogy a legjobb :)

Én itt találtam meg jelenlegi barátnőmet de az is hozzá tartozik hogy 2 év alatt sikerült rátalálnom :)

2011. okt. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
ja és a vicc az hogy 1 évig ugyan abba a suliba jártunk :D
2011. okt. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Szia!


Igaz már régi a kérédés, de szerintem a lamournet.hu a legjobb :)


én ott találtam a páromra, és tök jó fejek az emberek, nem ilyen perverz állatok mint sok helyen.

2012. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!