Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek?! :' ( (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?! :' ( ( ( ( ( (

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek anyira agaszt hogy majdnem mindegyik fiu akivel megismerkedek össze akar jönni velem, szóval elkezdünk beszélgetni és egy kis időre majdnem mindegyik fiu járna velem és én nem akarok ki*aszni velük.Segitsetek kérlek :///// :(((
2011. szept. 7. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj velem. hajdú-bihari vagy?
2011. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne basz ki velük...keféljetek és kész....
2011. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és merre laksz?
2011. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2011. szept. 7. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy "ki*aszni velük"? Járhatsz velük ha akarsz, ha nem akkor nem. Nincs ebben semmi rossz.
2011. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fb-d van? xD
2011. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt értem hogy nagyon jó barátságba kerülünk és akkor ha visszautasitom akkor olyan mintha csak kihasználtam volna őket. ám van fbm...
2011. szept. 7. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
ha elutasitod akk nem használtad ki ha bejön próbálkozz vele ha nem akk nem de sztem (bocs ne értsd félre) lehet h "qrv@nak néznek és csak 1 északás kalandot akarnak mert biztos jól nézel ki
2011. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!